Fabriken   Furillen

Ten prywatny hotel butikowy, dawny kamieniołom wapienia, jest dziełem miłości rodziny, która jest jego właścicielem. Pomysł polegał na tym, aby konstrukcja była tak prosta, jak to tylko możliwe, aby nie umniejszać oszałamiającego otoczenia Gotlandii, największej szwedzkiej wyspy i siedziby Visby, historycznego miasta z czasów Wikingów.

We wszystkich pokojach znajdują się ogromne okna, az hotelowej restauracji roztacza się widok na dziką przyrodę, podczas gdy ty chrupiesz chleb wypiekany w hotelowych piecach. Szwedzki minimalizm i zachwycająca lokalizacja przyciągają turystów z całej Europy. Specjalne „Chaty Pustelnika” położone dalej w odludziu są dostępne dla gości pragnących obcować z przyrodą w tempie nie podyktowanym przez ludzkie rozkłady jazdy. W całym hotelu znajdują się piece opalane drewnem, a restauracja serwuje pyszne dania kuchni szwedzkiej na surowo i gotowane. Dla dobrego samopoczucia dostępna jest również wszechobecna szwedzka sauna.

Hotel przemysłowy Fabriken FurillenFabriken Furillen i ogieńFabriken Furillen w zimieFabriken Furillen i przyczepa kempingowahotelu Fabriken FurillenWnętrze hotelu Fabriken FurillenProjekt wnętrz Fabriken FurillenPiwnica z winami Fabriken FurillenŚwięto Fabriken Furillen z szampanemFabriken Furillen otwarty pokój hotelowyPokój Fabriken FurillenPokój Fabriken Furillen z otwartymi drzwiamiPokój hotelowy Fabriken Furillen z kominkiemDrewniany pokój hotelowy Fabriken FurillenFabriken Furillen prywatny taras do pokojuPolne drogi prowadzące do Fabriken FurillenStara kopalnia i morze o zachodzie słońcaPrywatny samolot wylądował na brzegu Gotlandii

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector