Fabrica   do Chocolate

Czy kochasz czekoladę? Nie, jak naprawdę to kochasz, jak Willy Wonka – kochasz to? Taka jest idea Fabrica do Chocolate, hotelu o tematyce czekoladowej, który jest hołdem dla naszej ulubionej obsesji. Na terenie całego kurortu znajduje się muzeum czekolady, w którym można poznać jej historię, jednocześnie próbując każdego niepowtarzalnego smaku.

Istnieją dwa rodzaje pokoi do poszukiwania, standardowe i dwupoziomowe apartamenty. Pokoje tematyczne, takie jak pokój Willy’ego Wonki, są ulubionymi, a co zadziwiające, wszystkie 18 pokoi ma wyjątkowy design, z własnym motywem związanym z czekoladą, opartym na filmach, książkach i innych pomysłach. Każdy pokój ma specjalną czekoladową niespodziankę, więc pozwól dzieciom zacząć na nią polować.

Motywy pokoju:

1: Theobroma Cacau (nazwa naukowa owocu kakaowca) 2: Roça (plantacje kakao) 3: Majowie (pierwsze cywilizacje, które dostrzegły znaczenie kakao) 4: Valrhona (francuska czekolada) 5: Willy Wonka (na podstawie książki i film) 6: Arcádia (portugalska czekolada) 7: Dali (na podstawie obrazu „Czekolada” Salvadora Dali) 8: Kino (na podstawie filmu Chocolat z udziałem Johnny’ego Deppa i Juliette Binoche) 9: Historie (na podstawie różnych książek poświęconych czekoladzie ) 10: Muzyka (na podstawie piosenek wspominających o czekoladzie, z winylowymi okładkami i wezgłowiami fortepianu!) 11: Caffarel Suite (włoska czekolada) 12: Romance Suite (łóżko z baldachimem, lustrzana ściana i klasyczna romantyczna atmosfera) 13: Dark Chocolate (wszystkie z miłości do intensywnej ciemnej czekolady) 14: Milk Chocolate (wszystko z miłości do jasnej mlecznej czekolady 15: White Chocolate (wszystko z miłości do słodkiej białej czekolady) 16: Casa Grande (portugalska czekolada, zabawna i jasna z żółtym olbrzymem krowa na ścianie!) 17 – Regina (Najbardziej znana marka w Portugalii , w stylu retro vintage chic, a także świąteczna radość od Świętego Mikołaja i Zajączka Wielkanocnego) 18: Apartament Jaś i Małgosia (inspirowany bajką, naturalnej wielkości domek z cukierków do zabawy dla dzieci!)

Muzeum jest prawdopodobnie najbardziej imponującą częścią czekoladowego rekolekcji, z pięcioma skrzydłami, eksponatami multimedialnymi i nowoczesną technologią. Na wypadek, gdybyś się zastanawiał, oczywiście na miejscu jest sklep z czekoladą, ale możesz być jeszcze bardziej zaintrygowany interaktywnymi warsztatami czekolady, z lekcjami na żywo i pokazami, które uczą, jak robić smaczniejsze cukierki, ciastka, ciasta, dekoracje czekoladowe.

Na miejscu znajduje się restauracja prowadzona przez inspirowanego eudajmonizmem szefa kuchni Pedro Araújo i wierzcie lub nie, serwują coś więcej niż czekoladę! Jednak każde danie główne i każda pozycja w menu wykorzystuje jakąś formę kakao lub czekolady, nawiązując do tematu. Spodziewaj się wszelkiego rodzaju egzotycznej kuchni czekoladowej, w tym masła kakaowego, czekoladowej redukcji balsamicznej, mielonych ziaren kakaowych, oliwy z oliwek z dodatkiem kakao, niesłodzonej ciemnej czekolady i innych pikantnych dań głównych. Wszystkie potrawy przygotowywane są z lokalnych, świeżych produktów, co gwarantuje wysoką jakość i kreatywny styl.

Gdyby Willy Wonka istniał naprawdę, to byłby jego ulubiony dom wakacyjny!

Hotel Fabrica do ChocolateRozpływająca się czekolada na suficie

Dom Grande

Dom GrandeŻycie to coś więcej niż czekolada, ale nie terazSalon Hotelu Fabrica do ChocolateRestauracja hotelu Fabrica do ChocolatePokój dziecięcy hotelu Fabrica do ChocolateHotel Fabrica do Chocolate Pokój z 2 łóżkami pojedynczymiPokój w hotelu Fabrica do Chocolate

Pokój muzyczny

Pokój muzyczny

Apartament Reginy

Apartament Reginy

Apartament Romantyczny

Apartament Romantyczny

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector