Euromast  

Twój pokój ma 112 metrów wysokości w słynnej wieży Euromast w Rotterdamie. Udekorowany w eleganckim stylu lat 60. budynek został zaprojektowany tak, aby przy silnym wietrze lekko się uginał, więc możesz nawet poczuć, jak Twój pokój lekko się kołysze. Pokój odzwierciedla epokę, w której budowano wieżę, lata 60.; architektura jest również doskonałym przykładem stylu epoki. Najwyższy balkon w Rotterdamie jest cały Twój, a jacuzzi i prysznic ze strumieniem deszczowym zapewniają dodatkowe poczucie luksusu.

Wieża Euromast oferuje jedną z najszybszych tyrolek w Europie, po której można podróżować z przerażającą prędkością 100 km/h. A jeśli to nie wystarczy, dlaczego nie zjechać po linie na 100 metrów nad ziemię? Windy są dla mięczaków! Przewodnik z przyjemnością oprowadzi Cię po wieży i wskaże wszystkie interesujące zabytki Rotterdamu. Kiedy skończysz to wszystko, będziesz chciał zjeść obiad w obszernie przeszklonej restauracji na chłodnej wysokości 96 metrów.

Wieża widokowa EuromastZbliżenie na wieżę obserwacyjną EuromastWieczorem restauracja na wieży widokowej EuromastPanorama restauracji wieży widokowej EuromastJadalnia na wieży widokowej EuromastZachód słońca w restauracji EuromastSala spotkań biznesowych EuromastApartament hotelowy EuromastŁazienka EuromastSkok z wieży EuromastPanorama Rotterdamu w nocy

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector