Euro Space   Center

Houston mamy problem: nie ma wystarczającej liczby osób uczących się o kosmosie. Cóż, dzięki niebiosom (o ile wiemy, nie znajduje się w kosmosie), że Euro Space Center jest tutaj, aby uczynić naukę o kosmosie ekscytującym, interaktywnym doświadczeniem i możesz też zostać na noc.

Przyjedź tutaj, aby żyć jak astronauta. Wykonaj trening kosmiczny z symulacjami i zrób kilka kroków na atrakcji Moonwalk. W planetarium odbywają się zabawne wykłady na temat kosmosu i możesz dowiedzieć się, jak to jest być w pokoju kontrolnym odpowiedzialnym za miliardy dolarów zaawansowanego technologicznie sprzętu odpowiedzialnego za wystrzeliwanie mizernych ludzi w stratosferę i dalej. Co tam może być? Wyobraź sobie, jak to jest, sprawdzając model amerykańskiego promu kosmicznego w skali, przejdź się po Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i podziwiaj wystawę rakiet w pomieszczeniach. Nie zapomnij też o „Space Show”, ponieważ… to jest show! O kosmosie! Zostań tutaj i bądź obiektem zazdrości każdego nerda na świecie.

Wizyta rodzinna Euro Space CenterSala konferencyjna Euro Space CenterStatek kosmiczny Euro Space CenterFuturystyczna hala Euro Space CenterProgram edukacyjny Euro Space CenterPlanetariumMaszyna mikrograwitacyjnaLewitujące gryKokpit statku kosmicznegoKorytarz Euro Space Center z dziećmi

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector