Estancia   VIK

Na 4000 akrach idyllicznego nadmorskiego krajobrazu w pobliżu wybrzeża Urugwaju znajduje się jedna z najpiękniejszych hacjend w kraju. Estancia Vik José Ignacio znajduje się 20 minut od Punta Del Este, nadmorskiego miasteczka z jednymi z najlepszych klubów nocnych i lokali rozrywkowych w Ameryce Południowej.

Ten hotel apartamentowy jest ozdobiony dziełami sztuki i meblami wykonanymi przez lokalnych artystów i rzemieślników. Estancia Vik oferuje 12 kolonialnych hiszpańskich pokoi wyposażonych we wszelkie nowoczesne udogodnienia. Hotel oferuje również usługę kierowcy, który zabierze Cię na plażę, gdzie możesz popijać koktajle i rozkoszować się słońcem lub wyczarterować prywatne jachty i wybrać się na wycieczkę po oceanie.

Jeśli szukasz spokoju i relaksu, polecam sprawdzić ich spa, basen, bar i spektakularną restaurację lub wybrać się na popołudniowy lub wieczorny spacer w wolnym czasie i obejrzeć zachód słońca. Jeśli szukasz trochę więcej wysiłku, zapytaj o jogę, ping-ponga, snookera i inne zajęcia fizyczne. Jeśli jesteś podobny do mnie i chcesz trochę więcej przygód, sprawdź codzienne piesze wycieczki Estancia Vik, wycieczki konne, spływy kajakowe i turnieje polo.

Estancia Vik z dalekaOsiedle Estancia VikPomnik hotelu Estancia VikEstancia Vik North GardenWejście do osiedla Estancia VikSalon Estancia VikRestauracja Estancia VikPokój gier Estancia VikPokój CuartoApartament TurrellaSypialnia Estancia VikApartament Kike BadaroSeveso Master SuiteDrewniana wannaBasen Estancia Vik nocąBasen Estancia VikGra w polo na osiedlu Estancia Vik

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector