Eremito  

Eremito zostało nazwane „duchowym przeżyciem” podróżnika, które celowo bagatelizuje nowoczesny luksus i zamiast tego rozpieszcza spokojną i niepowtarzalną atmosferą. Odwiedzający mogą spodziewać się scenerii przypominającej klasztor, z wyposażeniem inspirowanym starymi celami klasztornymi. Jest surowy, a jednocześnie bardzo medytacyjny. Czeka na Ciebie całkowity spokój, bez nowoczesnych miejskich pilnych potrzeb. Nie ma lodówki, telewizora, telefonu, a nawet klimatyzacji.

Jednak cały lokal jest chłodny (lub w przypadku zimowych wiatrów ogrzewanie podłogowe zapewnia kocioł opalany drewnem). Wszystkie prześcieradła i poszewki na poduszki są wykonane ręcznie, a do dyspozycji Gości jest kamienna łaźnia parowa oraz mały basen z podgrzewaną wodą wykonany ze skały. Jest tam umywalnia i prysznic, jedyne nowoczesne udogodnienie, które wszyscy doceniamy! Podczas gdy jest trochę prądu do podstawowych funkcji, w nocy świece oświetlają twoje pokoje.

Do posiłków dostaniesz lokalne i świeżo przygotowane herbaty, warzywa, owoce i ekologiczne posiłki. Wszystkie produkty spożywcze są wegetariańskie, zgodnie ze śródziemnomorskimi tradycjami monastycznymi. Pizze zawierają dodatki takie jak ziemniaki, brokuły, a inne dania rozpieszczają gości risotto z cykorią i serem Pecorino. To miejsce zostało wymienione jako jeden z najlepszych eko-hoteli na całym świecie. Najlepszą cechą tego wszystkiego może być 3000 hektarów chronionego rezerwatu przyrody, idealnego dla ludzi, którzy naprawdę chcą uciec od miejskiej atmosfery i wrócić do natury.

Budynek Eremito w parku UmbriiBrama EremitaBrama Eremito w nocyGłówny budynek Eremitohotelu EremitoWejście do EremitaSalon EremitoSalon Eremito w nocySiatka EremitoAutentyczne wnętrza z XIV wiekuJadalnia EremitoJadalnia Eremito wieczoremStół EremitoKamienny korytarzKamienny pokój EremitoŁazienka Eremitobasen EremitOgród Eremita

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector