Emirates   Palace

Hotel Burj-al Arab był pierwszym hotelem, który nazwał się „7 gwiazdek”. Drugie miejsce zajmuje Emirates Place. Słyszałem, że wkrótce budują hotel „8-gwiazdkowy”. Szczegółowy opis tego miejsca zająłby mi całą książkę – jest tak wiele do zrobienia. Jest lądowisko dla helikopterów, ścieżka do joggingu i park wodny.

Emiraty są szykowne; tutaj kupujesz swój batonik Snickers z automatu z litego złota i jesz deser z jadalnymi złotymi dodatkami.

Jeśli masz 1 milion dolarów i chcesz wydać wszystko w ciągu 7 dni, dlaczego nie skorzystać z oferty Pałacu na 1 milion dolarów? Jest wyposażony w prywatny odrzutowiec, samochód z szoferem i osobistego lokaja.

Liczne restauracje serwują najlepsze jedzenie z całego świata, a prywatna plaża wykonana jest ze specjalnie sprowadzanego białego piasku.

Siedmiogwiazdkowy hotel w Abu Dhabi pozuje z flotą luksusowych samochodów z najwyższej półki, w tym Maybach i Rolls Royce.

Flota luksusowych samochodów Emirates Palace - Mercedes S Class, BMW 7, Maybach, Rolls Royce.Emirates Palace z helikopteraPałac Emiratów nocąŚwięto Pałacu EmiratówWspaniały hol Emirates PalaceSufit Emirates PalaceHol Emirates PalaceTeatr Emirates PalaceRestauracja Emirates PalaceRestauracja Emirates PalaceRestauracja Emirates PalaceApartament Emirates PalaceApartament Emirates PalaceLuksusowy pokój Emirates Palace z tarasem i widokiem na Abu ZabiSalon w apartamencie Emirates PalaceLuksusowy apartament Emirates PalaceŁazienka Emirates PalacePrywatna restauracja Emirates PalaceObsługa pokojowa Emirates PalaceMasaż Emirates Palace Spaspa Emirates PalaceEmirates Palace poza basenamiPlaża Emirates PalaceEmirates Palace i palmy

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector