Elsewhere   Goa

Goa to jedno z najpopularniejszych miejsc na świecie. Jego całoroczne słońce, wyluzowana kultura i nieskończone odcinki plaży przyciągają ludzi z całego świata.

Czy nie byłoby miło, gdybyś mógł odłamać kawałek tego raju i nazwać go swoim własnym? Cóż, możesz w innym miejscu.

Zaciszny rezerwat znajduje się na cienkim skrawku lądu oddzielonym od głównego wybrzeża i dostępnym przez rustykalną drewnianą kładkę.

Lokalizacja jest tajna i ujawniana dopiero po dokonaniu rezerwacji, dzięki czemu rezerwat jest spokojny i przestronny. W rzeczywistości twój pobyt tam jest najbliższy posiadania własnej prywatnej wyspy.

Żółwie gnieżdżą się na plaży, woda jest ciepła, a zachód słońca wtapia się w ocean, barwiąc niebo na czerwono i fioletowo.

Możesz zatrzymać się w jednym z czterech tradycyjnych domów, niektóre mają ponad 100 lat, ale wszystkie są wyposażone w nowoczesne udogodnienia.

Istnieje również wybór dekadenckich namiotów wykonanych z pokosów jedwabiu i drapowanego płótna, jeśli chcesz spać pod gwiazdami.

Gdzie indziej zdjęcie lotnicze GoaGdzie indziej Dom na plaży Goa od morzaGdzie indziej dom na plażyGdzie indziej dom na plaży GoaWeranda domu na plażySypialnia w domku na plażyPokój w domu na plażyGdzie indziej dom Goa za wydmamiGdzie indziej Goa dom z palmamiGdzie indziej dom GoaGdzie indziej Taras domu GoaGdzie indziej pokój GoaGdzie indziej łazienka GoaDom księdzaZewnętrzna część domu księdzaWeranda domu proboszczaPokój Domu KsiądzTaras Domu KsiężyGdzie indziej Goa prysznic na zewnątrzGdzie indziej namiot GoaGdzie indziej widok z pokoju Goa na rzekęGdzie indziej most Goa

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector