Elqui   Domos

Tam, gdzie kryształowe granie Andów spotykają się z pustynią Atakama, znajduje się magiczna kraina, w której niebo jest czyste przez 300 dni w roku. Coroczne topnienie śniegu z gór sprawia, że ​​dolina jest bardziej zielona na tle czystego błękitu nieba. Jest domem dla wielu międzynarodowych obserwatoriów i miejscem wielu obserwacji UFO. Jest to centrum sztuki uzdrawiania i siedziba Elquis Domas, wyjątkowego „hotelu kopułowego”.

Pokoje są dwupoziomowe, z wygodnymi parterami i rozsuwanym dachem w kształcie kopuły, dzięki czemu można spędzić wieczory zagubione w gwiazdach, które wiszą jak starożytny pył na czarnym niebie. Doświadczenie Elqui Domos wiąże się z obserwatorium astronomicznym, które pozwoli ci zajrzeć daleko w przestrzeń i czas, zobaczyć widoki zwykle zarezerwowane dla astronomów i astronautów. Hotel specjalizuje się w nocnych zajęciach i organizuje spacery o północy oraz konne wyprawy, aby cieszyć się nimi podczas cichych nocy. W ciągu dnia jest restauracja, strefa socjalna i basen.

Elqui Domos położone jest w wąskiej dolinie rozciągającej się pomiędzy Andami.

Elqui Domos na pustyni AtakamaNamioty hotelowe Elqui Domos

Półprzezroczyste kopuły świecą w nocy.

Namioty Elqui Domos nocąNamiot i teleskop Elqui Domos

Obserwuj wszechświat przez profesjonalne teleskopy Elqui Domos.

Wpatrywanie się w gwiazdy przez teleskop z wnętrza namiotu Elqui DomosBasen Elqui DomosBasen Elqui Domos i góry w tleWnętrze gigantycznego namiotu Elqui DomosSalon Elqui DomosBar Elqui DomosKopuła Elqui DomosWejście do namiotu Elqui DomosWnętrze kopuły ElquiWnętrze namiotu Elqui DomosPatrząc z kopuły Elqui na chilijską dziewczynę w bikiniDrewniane domy projektowe Elqui DomosDomy drewniane Elqui DomosDrewniany budynek Elqui Domos

Skierowane do góry okna drewnianej kabiny wpuszczają mnóstwo światła do salonu.

Wnętrze budynku Elqui DomosSpanie pod gwiazdami, pokój z oknem na niebo

Jeśli robi się zbyt ciepło, naturalne rolety okienne blokują światło słoneczne.

Pokój w drewnianym domu Elqui DomosTaras Elqui DomosElqui Domos drewniane domy w nocy

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector