Ellerman   House

Położony w Kapsztadzie w RPA, The Ellerman House to hotel butikowy, w którym znajduje się zaledwie 11 pokoi, 2 apartamenty i 2 wille z trzema sypialniami. Wznosząca się na klifie majestatycznej góry Lion’s Head w Afryce, ta arcydzieło rezydencji oferuje nierealne widoki na Atlantyk i spektakularne zakwaterowanie.

Sztuka południowoafrykańska zdobi ściany w całym The Ellerman House, gdzie nie ma dwóch identycznych pokoi. Wszystkie pokoje z wyjątkiem dwóch oferują wspaniałe widoki na morze poniżej. Dom oferuje również gościom dwa salony, bibliotekę, jadalnię, trzy tarasy jadalne, spa, siłownię, basen i galerię sztuki. Dla tych, którzy lubią zrelaksować się przy dobrym drinku, jest salon z brandy, galeria win (dom z 7500 win południowoafrykańskich), a nawet piwnica z szampanem!

Ze względu na położenie obiektu The Ellerman House goście nie mogą dojść do pobliskich restauracji — zaleca się korzystanie z samochodu. Jednak po co wyjeżdżać? W tym hotelu jest mnóstwo pysznych lokali gastronomicznych. Dzięki zespołowi szefów kuchni kierowanemu przez szefa kuchni Granta Danielsa goście mogą skosztować szeregu przepisów inspirowanych kuchnią południowoafrykańską. Jadalnia serwuje wszystkie posiłki, a osoby niebędące gośćmi nie są wpuszczane, co zapewnia najwyższą atmosferę prywatności i spokoju. Dostępny jest również całodobowy punkt z przekąskami z ciastami i herbatami dla tych, którzy mają ochotę na przekąskę o północy!

Ellerman House niedawno podjął inicjatywę stania się najbardziej ekologicznym hotelem butikowym w Kapsztadzie. Od paneli słonecznych i żarówek LED po farmy dżdżownic i systemy recyklingu — ten dom szybko staje się zielony, dzięki czemu możesz czuć się jeszcze lepiej podczas pobytu.

Zachód słońca w Ellerman HouseEllerman House wieczoremSalon Ellerman HouseWejście do galerii sztuki Ellerman HouseGaleria sztuki Ellerman HouseGaleria win Ellerman HouseLuksusowy apartament Ellerman HousePokój typu deluxe w Ellerman HouseWilla Ellerman House z balkonemPrywatny basen Ellerman House z widokiem na morzeSpa Ellerman HouseBasen spa w Ellerman HouseTaras domu EllermanaOgród w domu EllermanaBasen w Ellerman House

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector