Mason Elephant Park   and Lodge

Ten hotel jest domem dla stada trzymanych w niewoli słoni sumatrzańskich, w tym małych słoniątek (awww). Słonie mają basen kąpielowy, teren do wybiegu i mnóstwo ludzi do zabawy. Są myte i głaskane przez ludzi oraz uczone schludnych sztuczek, takich jak malowanie, matematyka i koszykówka. Jedzenie na słoniach obejmuje ogromne ilości warzyw na ogromnym stosie.

Kiedy ludzie się zmęczą, jedzą warzywa i mięso na talerzach i pływają we własnych basenach. Śpią w „łóżkach”, ponieważ są mniej tolerancyjni wobec żywiołów niż słonie. Ale ludzie lubią dobry masaż i nacieranie tak samo jak słonie, więc chodzą do „Spa”, gdzie używają silnie pachnących olejków, ponieważ ich nos jest dość tępy w porównaniu do słoni. Słonie bawią się z ludźmi, wykonując sztuczki na scenie, a ludzie są szczęśliwi i rozpraszają się, zanim wrócą do domu iz powrotem do pracy. Słonie po prostu kładą się w swoich specjalnych szopach i czekają, aż kolejna grupa ludzi przybędzie do hotelu Elephant Safari Park.

Wejście do Elephant Safari Park LodgeSklep z pamiątkami Elephant Safari Park LodgeMuzeum słoniMamutowy salonElephant Safari Park Lodge Mammoth barRestauracja TaroTaras BaruJadalnia na świeżym powietrzuKolacja wieczorem w Elephant Safari Park LodgePokój z widokiem na parkŁazienka z widokiem na parkApartament TaroUsługa szofera słoniaSłoń myje i bawi sięJezioro Palm GrooveBasen i słonieBasen z gorącą dziewczynąŚlub ze słoniamiMamusia i słoniątko

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector