El Silencio   Lodge

„El Silencio Lodge & Spa to najbardziej przyjazne, kojące duszę sanktuarium, w którym odwiedzający Kostarykę mogą w pełni dostroić się do naturalnego stanu błogości” – mówi właścicielka, Karin Zurcher. Jej brat, Ronald, jest jednym z najwybitniejszych architektów Kostaryki i zbudował hotel przy użyciu drewna, bambusa i szkła, upewniając się, że idealnie wtapia się w otoczenie. I jakie to są okolice: 500 akrów prywatnego lasu mglistego.

Silencio jest częścią nowej generacji eko-domków. Tutejszy las zapewnia bardzo potrzebny „korytarz biologiczny”, który umożliwia zwierzętom przemieszczanie się między dwoma parkami narodowymi. Wspiera lokalne społeczności i praktycznie nie wpływa na środowisko. Specjalnością są tu zabiegi odnowy biologicznej, a szerokiej gamie zabiegów towarzyszą lekcje medytacji i jogi. Kiedy jesteś gotowy na przygodę, możesz odwiedzić jeden lub oba lokalne wulkany lub wziąć udział w dowolnej liczbie wycieczek po lesie deszczowym. Posiłki składają się z ekologicznych warzyw, przypraw i ziół uprawianych we własnym ogrodzie Silencio, aw nocy można cieszyć się spokojną ciszą, która dała domkowi nazwę Silencio.

Spa Costa Rica Main Lodge Day ViewDomek El SilencioGłówny budynek El Silencio Lodge z przodu oświetlonej ścieżkiEl Silencio Lodge w nocyRestauracja Las VentanasEl Silencio Lodge Suite z zewnątrzWnętrze apartamentu El Silencio LodgeŁazienka apartamentu El Silencio LodgeRelaks w hotelu El Silencio Lodge w KostaryceSpa El Silencio LodgeEl Silencio Lodge jakuzzi po lewej i drzewo dżungli po prawejLasy deszczowe KostarykiRzeka Kostaryka

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector