El Faro   Beach Hotel

Hotel El Faro Beach znajduje się w odległości krótkiego spaceru od Oceanu Spokojnego i tuż przy wejściu do Parku Narodowego, jeśli masz ochotę na wędrówkę wśród gęstej przyrody. Hotel został zbudowany z bloków kontenerów morskich. Czas budowy przy użyciu tych dużych bloków kontenerów transportowych został skrócony o jedną trzecią, a co ważniejsze, zmniejszono zużycie betonu i wody o 60%. To się nazywa eko! Recykling zużytych pojemników przy jednoczesnym oszczędzaniu materiałów i wody. Dostępne są nawet elektryczne wózki golfowe na wycieczki.

Z balkonu roztaczają się wspaniałe widoki na Ocean, Park Narodowy Manuel Antonio, Playa Espadilla. i basen poniżej. Jeszcze lepsze widoki są z tarasu na dachu, aby podziwiać wspaniałe kostarykańskie zachody słońca.

Konstrukcja z bloków kontenerów morskich

Budowa hotelu El Faro BeachAntena hotelu El Faro BeachHotel kontenerowy w KostaryceSchody hotelu El Faro BeachPokój w hotelu El Faro BeachPokój w hotelu El Faro Beach z balkonem i widokiem na oceanŁazienka hotelu El Faro BeachBasen w hotelu El Faro BeachDziewczyny cieszące się widokami z basenuPanorama basenu hotelu El Faro BeachPanorama Playa EspedillaZachód słońca Manuela Antonio

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector