Efteling   Hotel

Zatrzymując się w Hotelu Efteling przebywasz w prawdziwym bajkowym zamku. Poczuj się jak książę lub księżniczka z nieograniczonym dostępem do parku rozrywki Efteling. Oznacza to, że możesz mieć specjalny wczesny dostęp, bezpłatny parking i miejsca na pokazie Raveleijn, gdzie podczas 20-minutowego spektaklu z akrobacjami i efektami specjalnymi pięcioro dzieci zostaje magicznie przemienionych w dorosłych jeźdźców na koniach i łączy siły, by walczyć z okrutnym Hrabia Olaf i jego pięciogłowy potwór, aby wyzwolić miasto Raveleijn.

W hotelu znajdują się 22 tematyczne apartamenty do wyboru, w tym apartament Kopciuszek, apartament Coca-Cola i tajemniczy apartament Fata Morgana, który jest wyposażony w magiczną wannę z hydromasażem, aby przyciągnąć żabich książąt. Baśniowy motyw rozciąga się także na restaurację, w której posiłki serwują Twoi ulubieni bohaterowie Efteling.

W weekendy i święta dostępne są rozrywki tematyczne, takie jak śpiew i taniec z DJ Donkey i jego ulubionymi przyjaciółmi z bajkowego drzewa lub spotkanie z Jokiem i Jetem. Możesz zagrać rundę lub dwie na pobliskim polu golfowym z 9 lub 18 miejscami lub zarezerwować udział w spektakularnym pokazie w parku Raveleijn ze specjalną kolacją.

Taras hotelu EftelingDziecko melduje się w hoteluLobby hotelu EftelingRestauracja hotelu EftelingBar w hotelu EftelingPokój karuzeliPokój w stylu Coca-ColiPokój coca-coliPokój wodnyŁazienka w pokoju wodnymDoskonały apartamentSuita rycerskaPokój z motywem skarbuPokój gierKomfortowy pokójGra stołowaApartament w hotelu Efteling

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector