Ecopod Boutique   Retreat

Z pewnością nie jest to tradycyjny hotel, Ecopod Retreat oferuje gościom pobyt w jednej z dwóch kapsuł schowanych w brzozowym lesie w Szkocji. Obie wypełnione światłem kopuły mają ponad 750 stóp kwadratowych i oferują widoki na Castle Stalker (nazwa pochodzi od gaelickiego Stalcaire, co oznacza myśliwego lub sokolnika) i Loch Linnhe. Bogaty w historię, król Jakub IV często polował na Castle Stalker pod koniec XV wieku.

Wewnątrz nowoczesny projekt na otwartym planie doskonale komponuje się z dziwacznymi, tradycyjnymi akcentami poroża jelenia i meblami obitymi naturalnymi owczymi skórami. Pościel z organicznej bawełny, ogrzewanie podłogowe i naturalne kosmetyki organiczne są częścią tego przyjaznego dla środowiska doświadczenia. Kuchnia inspirowana latami 60. jest najnowocześniejsza w swoim designie, a luksusowa łazienka z drewna cedrowego uzupełnia kapsułę.

W okolicy znajdują się fantastyczne ścieżki spacerowe i spływy kajakowe, a także wiele najlepszych restauracji i sklepów. Malownicza, spokojna wioska położona 15 mil na północ od Oban, Appin to wioska o głęboko zakorzenionej i krwawej historii, i mówi się, że tożsamość mordercy Czerwonego Lisa (słynnego „Morderstwa Appina”) zostanie na zawsze zachowana w tajemnicy przez jedną z miejscowych rodzin.

Kapsuła Ecopod Boutique RetreatWejście do kapsuły Ecopod Boutique Retreat i tarasEcopod Boutique Retreat pod kuchniąCzęść dzienna Ecopod Boutique RetreatEcopod Boutique Retreat TV, sofa i kominekWanna z hydromasażem Ecopod Boutique Retreat

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector