Eco Lodge   Mancora

Północne Peru – słońce zachodzi jak pomarańcza na wpół znikająca za błękitnym uderzeniem oceanu. To popularna plaża, ale masz prywatność, ponieważ mieszkasz w Eco Lodge Mancora. Ten mały, ale doskonale ukształtowany hotel jest częścią ruchu eco-lodge. Dlatego jest całkowicie neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla i zbudowany z lokalnych materiałów w tradycyjny sposób.

Estetyka jest w porządku, ale prosta, ze wspaniałym odkrytym basenem do pływania. Twój pokój jest wykonany z wikliny i cegły i posiada prywatny taras. Hotel specjalizuje się w sportach wodnych bez użycia motorówek. Więc surfowanie i kitesurfing są tym, co będziesz robić przez całe dnie. Mają własnych instruktorów, więc nie trzeba martwić się o sprzęt. Mają też doskonałe studio jogi dla aktywnego wypoczynku. A plaża jest w odległości krótkiego spaceru. Śniadanie serwowane jest codziennie, a lokale gastronomiczne znajdują się w pobliskim miasteczku oddalonym o 2 minuty jazdy.

Budynek Eco Lodge MancoraHotel Eco Lodge MancoraHotel Eco Lodge Mancora z młodą parąDrewniana konstrukcja Eco Lodge MancoraEco Lodge Mancora mały prywatny taras z pokojemBar Eco Lodge MancoraSzczegóły projektu Eco Lodge MancoraSzczegóły stołu Eco Lodge MancoraPokój Eco Lodge Mancora na parterze hoteluPokój Eco Lodge MancoraPokój Eco Lodge MancoraEco Lodge Mancora tarasSkoki z tarasu do basenu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector