Earthship  

Earthship to nie hotel, ale raczej nowy, zrównoważony sposób życia. Te ekologiczne kwatery, stworzone przez Earthship Biotecture, są inne niż wszystkie. Chociaż Earthships można znaleźć we wszystkich 50 stanach i ponad 20 krajach, jest tylko jedna strona, w której można zarezerwować pobyt. Zlokalizowana w Taos w Nowym Meksyku społeczność statków Greater World Earthship oferuje kilka statków Earthships odpowiednich dla gości, aby mogli cieszyć się przygodą życia.

Czym dokładnie jest Earthship? To całkowicie wyłączony z sieci dom, który zbiera własną wodę deszczową, wytwarza własną energię elektryczną i utrzymuje 72 stopnie przez cały rok – bez użycia jakiegokolwiek paliwa! Ale nie martw się, nie zostaniesz tutaj bez internetu ani nowoczesnych udogodnień. Jednak prawdopodobnie zapomnisz o swoim telefonie, gdy obejrzysz wspaniałe zachody słońca, wschody i gwiazdy, wszystkie nieskażone zanieczyszczeniem światłem.

W Taos możesz zatrzymać się na pokładzie pierwszego Earthshipa, jaki kiedykolwiek zbudowano w 1979 roku! Teraz odnowiony i znany jako „Dom Hobbita”, ta przytulna przestrzeń jest idealna dla maksymalnie czterech osób. Urokliwy wystrój i wzorzyste dywaniki dodają przestrzeni, a opalany drewnem kominek dodaje ciepła. Zrównoważony pobyt nie musi być nudny! Zarezerwuj Earthship i ponownie połącz się z naturą już dziś!

Zewnętrzny statek ziemskiEarthship Front Szklista FasadaSzklarnia EarthshipRośliny domowe EarthshipEarthship Przestronna przestrzeńSalon EarthshipaZiemska kuchniaEarthship Drzwi do sypialniZakrzywiona łazienka EarthshipSypialnia Earthship od HallEarthship kolorowa łazienkaGłówna sypialnia EarthshipaWidok z przytulnej sypialni Earthship

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector