Dunton   Hot Springs

To miasto zostało założone w 1885 roku, kiedy Marty McFly przybył z przyszłości w poszukiwaniu The Doc… poczekaj. Błędna recenzja. Tak, to miasto zostało założone nad brzegiem rzeki Dolores w 1885 roku, około pół mili od kopalni, w której pracowali mieszkańcy. Zawsze była to mała miejscowość, odizolowana od większych skupisk górniczych. Opuszczone w 1918 roku miasto zostało zakupione i przekształcone w ranczo, więc pozostało przez większą część XX wieku. Renowacja miasta trwała siedem lat, a jako wyjątkowy hotel został otwarty w 2001 roku.

W pobliżu znajduje się wiele gorących źródeł wzbogaconych w minerały, które były używane od wieków. Część wody jest kierowana do pięknie odrestaurowanej XIX-wiecznej łaźni dla wyjątkowego luksusu. Możesz zjeść w staromodnym barze w salonie i zatrzymać się w autentycznej drewnianej chatce. Możesz nawet wynająć całe miasto, aby pomieścić 40 osób. Zimą w pobliżu można jeździć na nartach, a latem winnice, przejażdżki konne i ekscytujące wędrówki.

Wioska Dunton Hot Springs nocąDunton Hot Springs położone pomiędzy zielonymi wzgórzamiGorące źródła Dunton w śnieguDroga do Dunton Hot SpringsDunton Hot Springs tradycyjny drewniany domDunton Hot Springs drewniany dom pod śniegiemDrewniana kabina Dunton Hot SpringsDrewniana kabina z dużymi oknami oświetlonymi w nocyŚliczna mała drewniana kabina w KoloradoDrewniana kabina i namiot Dunton Hot Springs w zimieZimą oświetlona drewniana chata Dunton Hot SpringsDrewniana kabina pod śniegiemZnak DuntonaDrewniane wnętrze kabiny przez oknoZabytkowy bankomatBar w Dunton Hot SpringsRestauracja Dunton Hot SpringsPokój hotelowy w Dunton Hot SpringsGrzyby z DuntonDokarmianie ptakówZabytkowa ciężarówka w Dunton Hot SpringsWodospad Dunton Hot SpringsWędrówki na rakietach śnieżnych w Dunton Hot SpringsKolarstwo w Dunton Hot SpringsJazda konna w Dunton Hot Springs

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector