The Dune   House

Ten dom, zamówiony przez wiodącą firmę Living Architecture, został zaprojektowany tak, aby odzwierciedlał tradycyjną architekturę tego obszaru, umieszczając każdą sypialnię na jej własnym szczycie. Cecha wybrana przez najlepszych norweskich architektów, JVA. Dach jest wykonany z odblaskowego stopu, aby uchwycić pory roku malowane na niebie. Ściany parteru są całkowicie przeszklone, otwierając przestrzeń. Okoliczne wydmy otaczają dom i zapewniają prywatność.

Zachody słońca za domem, podczas gdy plaża jest z przodu i cały dzień, zmieniające się światło zwraca uwagę na cechy wnętrza. Górne piętra są wykonane z drewna, aby nadać marynistyczny charakter, a łazienki zaprojektowano tak, aby zapewniały niesamowite widoki z wanny. W tym nowoczesnym budynku możesz przenocować dziewięć osób, zanim wyruszysz na zwiedzanie historycznego krajobrazu Suffolk.

Dom WydmowyDom Wydmowy z morzem w tleDom Dune nocąSalon Dune HouseKominek Dune HouseKuchnia Dune HouseProjekt wnętrz Dune HousePokój Dune House z wanną w środkuPokój w Domu WydmSypialnia w Dune HousePokój Dune House z widokiem na morze

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector