Dunant Hotel  

Gdybyś mi powiedział, że będziesz nocować w „hotelu zero gwiazdek”, mógłbym się zastanawiać, czy nie planujesz spać w rowie. Ale byłbym bardzo źle poinformowany. Hotel Dunant zdecydował się reklamować jako „0 gwiazdek”, aby odzwierciedlić swoją filozofię, zgodnie z którą jego projekt mówi sam za siebie. W rzeczywistości aktywnie unikają wszelkich konformistycznych filozofii i arbitralnych idei tego, czym jest „luksus”, dla nich takie pochwały są w najlepszym razie daremnymi ćwiczeniami w pozowaniu. W hotelu Dunant jedyne doświadczenie i opinia, które się liczą, to Twoje, kiedy przyjeżdżasz na pobyt.

W hotelu zebrano jedne z najlepszych projektów z całego świata, a wszystko jest piękne i funkcjonalne — od krzesła można usiąść do wanny, w której się kąpie. Wszystkie elementy projektu nieustannie się poruszają, gdy używasz i doceniać je w równym stopniu. Wyraź swoje uznanie lub krytykę sztuki, pisząc na ścianach.

Ogólna koncepcja jest hołdem złożonym Jean-Henri Dunantowi, który założył Międzynarodowy Czerwony Krzyż, przebywając w pobliżu dzisiejszego hotelu. Koncepcje wojny i pokoju, dobra i zła są powszechne w całym hotelu, odzwierciedlając te intelektualne narodziny.

Zdjęcie autorstwa Ambry Craighero

Zewnętrzna strona hotelu DunantOgród hotelu DunantWnętrze hotelu DunantLampa Dunant Hotel i skórzane mebleProjekt wnętrz hotelu DunantSztuka współczesna hotelu DunantPokój incrocio di destini z 1859 rokuAffermazione di un simbolo roomDolny pokój AttaccaPokój Attivismo ReligiosoPokój kompresyjnyDue tonnelate di solitudine roomEvoluzione di un sorriso roomFragore di pensiero pokójPokój FrammentiegoPokój La forza della lumacaPokój hotelowy La strofa di DunantLotta per la sopravvienza roomOltre la gravità roompokój sguardo nemicoStanza di decompression roomŁazienka hotelu Dunant

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector