Drakes of   Brighton

Wyrafinowany, oszałamiający i położony nad morzem Drakes of Brighton to jedyny w swoim rodzaju hotel butikowy położony w Brighton w Anglii. Dzięki zaledwie 20 sypialniom goście poczują się, jakby przebywali we własnym, prywatnym, luksusowym domu z widokiem na jasnoniebieski kanał La Manche. W rzeczywistości atmosfera jest tak niesamowita, że ​​w Drakes zatrzymało się kilka znanych osobistości. Jest to hotel wybierany przez znanych gości, którzy chcą uciec od szalonego tłumu. Ale co tak naprawdę sprawia, że ​​Drakes są tak wyjątkowe i wspaniałe?

Jedenaście z dwudziestu pokoi oferuje widok na morze, a pozostałe oferują widok na miasto. Pokoje na poddaszu z widokiem na morze mają również piękne balkony. Ale przyciągają Cię nie tylko widoki… ale także usługi i udogodnienia! W wielu pokojach znajdują się wspaniałe wolnostojące wanny; jeśli rezerwujesz taki pokój i znasz godzinę przyjazdu, poinformuj o tym obsługę hotelu. Mogą przygotować Twoją kąpiel, napełniając ją parującą wodą i soczystym płynem White Company Bubble Bath. Czy wspominałem, że możesz zamówić również płatki róż do posypania? Co to za huczne powitanie?!

Jeśli po tym całym rozpieszczaniu poczujesz głód, nie martw się — Drake cię osłania. W rzeczywistości The Restaurant at Drakes oferuje pyszne 5-daniowe menu degustacyjne (w tym opcję wegetariańską!) dla tych, którzy chcą spróbować wszystkiego po trochu. Menu zmieniane jest co 10-12 tygodni, aby w każdym daniu uwzględnić najwyższej jakości sezonowe składniki. Od smażonych przegrzebków i smażonej piersi z kaczki po mieszaną zupę z dyni i domowe gnocchi, każdy żołądek wyjdzie zadowolony. Na przestrzeni lat restauracja otrzymała kilka nagród za jakość i doskonałość, w tym 10 lat pochwał i wyróżnień w The Good Food Guide 2019.

Drakes Hotel Brighton z zewnątrzRestauracja w DrakesRestauracja w DrakesDrakes Hotel Brighton budynku widok na nieboDrakes doskonała restauracjaSałatka Z Karczocha, Cukini & Feta & Truflowa TerrinaSałatka z karczocha, cukinii i fety z truflamiDanie w Restauracji DrakesPokój Bijou z widokiem na miastoDrakes Hotel Brighton Bijou PokójWolnostojąca wanna z płatkami różWanna z widokiem na morzePokój Dwuosobowy Yin Yang z widokiem na morzePokój Dwuosobowy Yin Yang z widokiem na morzePokój fabularnyPokój z wolnostojącą wanną i widokiem na morzeOkrągły pokój typu king-size z widokiem na morzeOkrągły pokój typu king-size z widokiem na morze

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector