Dolphin Island  

Prywatny ośrodek wypoczynkowy na wyspach Fidżi na południowym Pacyfiku, Dolphin Island Huka Retreats oferuje cztery pokoje z miejscami noclegowymi dla zaledwie ośmiu osób jednocześnie, aby cieszyć się najwyższym spokojem i spokojem, które towarzyszą życiu na wyspie. Na 14 akrach goście mogą cieszyć się mnóstwem atrakcji, od nurkowania i spływów kajakowych po żeglowanie i wędkowanie w krystalicznie błękitnych wodach otaczających tę oazę. Zaledwie 20 minut łodzią od głównego brzegu Viti Levu goście dopłyną prywatną łodzią do miejsca zakwaterowania na Dolphin Island.

Goście szukający naprawdę wyjątkowych wrażeń mogą zdecydować się na pobyt w Hilltop Sleep-out Bure, krytej strzechą sypialni na świeżym powietrzu z widokiem na morze, oświetlonej latarniami i świecami. Wnętrza Huki zostały zaprojektowane przez nagradzaną dekoratorkę Kiwi, Virginię Fisher, znaną ze swoich wyrazistych linii i luksusowego stylu.

Ponieważ na wyspie nie ma innych restauracji ani barów, Dawn Simpson, gospodarz rekolekcji, zapewni ci ochronę. Przygotowuje posiłki, używając lokalnych, świeżych ryb i produkuje; goście mogą jeść, kiedy i gdzie chcą, od tarasu lub basenu po ośmioosobowy stół z tyłu głównego bure. Wypij drinka w barze Main Bure lub delektuj się koktajlem na świeżym powietrzu, podziwiając spektakularne widoki.

Wyspa DelfinówPrzystań łodzi Dolphin IslandJadalnia na pływającym pontonieLatarnie Oświetlają Drogę Do Pływającego Pontonu, Dolphin IslandW głównym pawilonie Bure mieści się centralny kort, z apartamentami dla gości Bure po obu stronachGłówny Pawilon Bure Na Dolphin Island WieczoremGłówny pawilon Bure, wyspa delfinów, projekt wnętrz: Virginia FisherApartament dla gościCztery pokoje z łazienką dla gości mogą pomieścić maksymalnie 8 osóbŁazienki są pięknie urządzoneŁazienka otwiera się całkowicie na prysznic na świeżym powietrzu w prywatnym dziedzińcu ogrodowymNa Zewnątrz Parę Apartamentów Bure Gości, WieczórHilltop Sleep Out Bure, Dolphin Island, FidżiW basenie Infinity znajdują się leżanki zaprojektowane z myślą o odpoczynku, relaksie i absolutnym komforcieBasen bez krawędzi o zmierzchu nadal jest magicznyRuchome leżaki oferują każdą okazję do korzystania z plaży na Dolphin IslandKajaki są dostępne do użytku przez gościHamak z wyspy delfinówSnorkeling W Krystalicznie Czystych Ciepłych Wodach

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector