Design   & Wine

Jeśli szukasz luksusu, historii, plaż i niesamowitego wina, a także łatwego dostępu do rozrywki, musisz zarezerwować pobyt w Design & Wine Hotel w Caminha w Portugalii. Hotel jest wspaniałym przykładem nowoczesnej architektury połączonej z klasyczną XVIII-wieczną architekturą dworu. Oprócz uderzającej architektury budynek jest obracającą się stalową konstrukcją zasilaną energią słoneczną, która obraca się, zapewniając gościom zmieniający się widok na górę Santa Tecla i rzekę Minho.

Hotel jest całkowicie zasilany energią słoneczną i jest przyjazny dla środowiska, z automatycznym oświetleniem i wspaniałymi zasadami ochrony środowiska. Wnętrza hotelu oferują wyjątkowe, wykonane na zamówienie pokoje i apartamenty o indywidualnej tematyce. Pokoje obejmują zarówno filmy, wideo, jak i sztukę uliczną. Są one wyposażone w minimalistyczne meble z odważnymi graficznymi schematami kolorów i motywami. Są one również w pełni wyposażone w klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem, konsolę do gier, iPada i minibar.

Hotel położony jest niecałe 2 km od plaży, a hotelowa restauracja oferuje mieszankę lokalnych potraw, tradycyjnych składników i wspaniały wybór portugalskich win. Codziennie serwowane jest śniadanie w formie bufetu, które składa się z lokalnych produktów i składników.

Jeśli chcesz zaryzykować poza obiektem, możesz jeździć na rowerze, łowić ryby, nurkować i wędrować. Możesz także udać się do miasta i odwiedzić wieżę zegarową, muzea i inne zabytki znajdujące się w odległości krótkiego spaceru od hotelu.

Design & Wine Hotel Fasada budynku dworskiego z XVIII wiekuRecepcja hotelu Design & WineRestauracja Design & Wine HotelPokój Design & Wine Hotel ModaEscultura SuitePokój fotografiiPokój Musica Classica

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector