Delfin Amazon   Cruises

Jak brzmi zanurzenie w głębokim lesie deszczowym w pływającym luksusowym hotelu? Delfin oferuje właśnie to. Zaczynając od peruwiańskiego miasta Iquitos, ich trzy unikalnie zaprojektowane statki są gotowe do rejsu w głąb amazońskiej dżungli. Na pokładzie znajdziesz przestronne apartamenty z panoramicznymi oknami sięgającymi od podłogi do sufitu, z których roztacza się widok na wodę i otaczające środowisko. Na górnym pokładzie znajdują się relaksujące strefy wypoczynkowe wewnątrz i na zewnątrz, taras słoneczny z małym basenem, spa i siłownia. Restauracja serwuje pyszne i autentyczne dania kuchni peruwiańskiej.

Gdy wkroczysz do odległych krain amazońskiej dziczy, czekają na Ciebie przygody. Wędrówki szlakami, paddleboarding, spływy kajakowe po baldachimach, obserwowanie ptaków i wycieczki w poszukiwaniu dzikiej przyrody. Jeśli masz szczęście, zobaczysz delfiny z różowej rzeki, które można znaleźć w słodkowodnych rzekach Amazonki. Wybierając się na wycieczkę jednym z Delfin Amazon Cruises, wspierasz zachowanie różnorodności biologicznej w regionie. Ich partner non-profit, The Kuyapa Foundation, wspiera lokalne społeczności i chroni delikatny ekosystem Amazonii.

Delfin Amazon Cruises StatekDelfin Amazon Rejsy Łódź 3Delfin Amazon Rejsy Łodzią W Nocy Na AmazonceRestauracja Delfin Amazon CruisesPokój Delfin Amazon CruisesDelfin Amazon Cruises ŁazienkaNarożny pokój Delfin Amazon Cruises z panoramicznym widokiemSiłownia Delfin Amazon CruisesDelfin Amazon Cruises Górny pokład z wanną z hydromasażemDelfin Amazon Rejsy Górnym Pokładem W NocyWyjątkowa restauracja Amazon River PlatformSpływ kajakowy po AmazonceWycieczka do dzikiej przyrody Amazonki na małej łódceNiewiarygodne kolory AmazonkiPtaki AmazonkiHipopotamy AmazonkiLampart z lasów deszczowych Amazonii

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector