Delano   Hotel

Miami Beach przyciąga celebrytów, a niektórych z nich można znaleźć w hotelu Delano. Hotel został zaprojektowany tak, aby odzwierciedlał styl życia najśmielszych marzeń każdego przeciętnego frajera. Po prostu obejrzyj te zdjęcia holu wewnątrz/na zewnątrz, zadbanego basenu i luksusowych leżanek.

Grafika autorstwa Salvadora Dali znajduje się obok Antonio Gaudiego i Charlesa oraz Raya Eamesa. Twój pokój jest w całości ubrany na biało, łącznie z białą łazienką z włoskiego marmuru. Masz pełne widoki na Miami i ocean, prysznice ze strumieniem deszczowym i całodobową obsługę restauracyjną. Penthouse Delano dysponuje słonecznym tarasem na dachu, z którego roztacza się 360-stopniowy widok na ocean i miasto zbudowane przez kokainę. W basenie znajduje się kabina, podwodna muzyka oraz miejsce do pływania i medytacji, aw ogrodzie znajduje się szachownica naturalnej wielkości.

Całe miejsce ma zachwycającą atmosferę Alicji w Krainie Czarów. Spa oferuje masaże, aromaterapię, zabiegi kosmetyczne i taras słoneczny z ogromnym widokiem na otaczające morze. Masz wybór między restauracją sushi a wyśmienitą kuchnią w restauracji Claude Troisgros.

Hotel Delano i basenLobby hotelu DelanoSalon hotelu DelanoBar w hotelu DelanoPokój medialnyRestauracja hotelu DelanoPokój gościnny hotelu DelanoPokój z widokiem na morzeŁazienka hotelu DelanoPenthouse hotelu DelanoPokój na ostatnim piętrze hotelu DelanoTaras na dachu hotelu DelanoOgród hotelu DelanoBasen hotelu DelanoBungalow z basenem

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector