DEL900   Hostel

Zlokalizowany w Buenos Aires w Argentynie hostel DEL900 to wyjątkowa ucieczka dla podróżnych pragnących zwiedzić tę kosmopolityczną stolicę. Ten hostel, charakteryzujący się starodawną, ekscentryczną atmosferą i stylem z lat 1900, jest opisywany jako miejsce, w którym „wszystkie rodzaje stylów muzycznych, ekspresyjnych i architektonicznych zbiegają się i współistnieją w doskonałej dysharmonii”. Od czarno-białych podłóg wyłożonych kafelkami po żeliwne balustrady schodów, ludzie poczują się przeniesieni do innego czasu i epoki.

Wraz z pokojem gier (pomyśl: tenis stołowy i bilard) oraz barem, goście mogą cieszyć się przyjemnym, relaksującym pobytem w DEL900. Ten hostel oferuje trzy różne rodzaje pokoi; trzy pojedyncze łóżka, pokój dwuosobowy z łóżkiem typu queen-size lub antycznie urządzony apartament z łóżkiem typu king-size. Niektóre pokoje dysponują balkonem z widokiem na miasto, a Goście mogą wybierać między wspólną lub prywatną łazienką.

DEL900 oferuje całodobową recepcję, taras i wspólny salon. Do dyspozycji Gości jest bezpłatna przechowalnia bagażu oraz usługa sprzątania. Dogodna lokalizacja DEL900 zapewnia szybki dostęp do wszystkich głównych ośrodków sportowych i najgorętszych klubów w mieście.

Budynek DEL900 Hostel BoutiqueDEL900 Hostel Butikowy szczyt budynkuDEL900 Hostel Reklama butikowego hotelu z ludźmi w salonieDEL900 Hostel Butikowy salonDEL900 Hostel Butikowy salon w zielonej designerskiej sofieKącik telewizyjny DEL900 Hostel BoutiqueKlatka schodowa DEL900 Hostel BoutiqueŻyrandol sufitowy DEL900 Hostel BoutiqueWnętrze DEL900 Hostel BoutiqueDrzwi pokojowe DEL900 Hostel BoutiqueDEL900 Hostel Boutique sypialnia

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector