Nay Palad   Hideaway

Nay Palad Hideaway to luksusowy ośrodek położony na wyspie Siargao na południu Filipin. Nieruchomość jest usiana dziewięcioma kabinami zaprojektowanymi przez najlepszych projektantów, Jean-Marie Massauda i Daniela Pouzeta. Zrelaksuj się tam lub w salonie na świeżym powietrzu i podziwiaj naturalne otoczenie – z jednej strony starożytny las namorzynowy, a z drugiej ciepły ocean.

Ośrodek może pomieścić jednocześnie tylko 20 osób i został zbudowany przy użyciu lokalnych rzemieślników i materiałów. Warto poznać lokalne naturalne piękności; jednym z najpopularniejszych jest labirynt lagun i jaskiń, do których można się dostać łodzią należącą do ośrodka. Meble zostały zaprojektowane przez właściciela, Roberta Dekeysera, w jego unikalnym tkanym stylu, a restauracja serwuje różnorodne dania, wszystkie przygotowywane na zamówienie i pochodzące z własnej ekologicznej farmy ośrodka. Lokalnych atrakcji jest niewiele w tym odosobnionym raju, ale możesz pojechać motocyklem do małego miasteczka z tętniącym życiem targiem rybnym lub sprawdzić słynną przerwę surfingową Cloud 9.

Nay Palad Hideaway z góryNie Palad Hideaway ścieżki w dżungliBasen i wille Nay Palad HideawayBasen Nay Palad HideawayRestauracja Nay Palad HideawayZatopiony salon Nay Palad HideawayBar Nay Palad HideawayWilla Nay Palad HideawaySzklane wejście do willi Nay Palad HideawayNay Palad Hideaway łazienka z prysznicem ze strumieniem deszczowymWeranda Nay Palad HideawayNie Palad Hideaway spaBasen Nay Palad HideawayKrajobraz dżungli Nay Palad HideawayHuśtawka z palmy na plażyNay Palad Hideaway łódźNay Palad Hideaway lasy namorzynoweJoga nie Palad HideawayWiosło stojące Nay Palad Hideaway

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector