D-Hotel  

Zadziwiające średniowieczne miasto Kortrijk w Belgii jest domem dla jednych z najlepiej zachowanych zabytków architektury w Europie. Centrum miasta jest wolne od samochodów, więc atmosfera pozostaje nienaruszona. D-Hotel łączy XIX-wieczny wiatrak i budynek gospodarczy z najnowocześniejszym współczesnym wystrojem.

Stare elementy są pięknie zachowane, a nowoczesne ulepszenia obejmują dostęp do pokoju przez iPoda i 500 metrów kwadratowych paneli słonecznych. Duże centrum odnowy biologicznej oferuje nowoczesne udogodnienia, takie jak kabina na podczerwień połączona z tradycyjnymi udogodnieniami, takimi jak sauna fińska. Bar i restauracja mieszczą się w przebudowanym wiejskim domu i oferują eleganckie menu w domowej atmosferze.

Hotel oferuje szereg ofert pakietowych, w tym pakiet odkrywczy obejmujący wstęp do znanych na całym świecie muzeów oraz pakiet zakupowy obejmujący konsultacje z doradcą personalnym i stylistą.

D-Hotel i wiatrakWiatrak D-HoteluNowoczesna szklana fasada hotelu D-HotelD-HotelDetale zewnętrzne hotelu DSalon D-HoteluSofy D-HoteloweRestauracja D-HotelHistoryczna jadalnia z kominkiem w D-HoteluSala konferencyjna D-HoteluKominek designerski D-HotelKorytarz D-HoteluPokój D-Hotel z dużym zdjęciem kobietyD-Pokój hotelowyPokój projektowy D-HotelŁazienka D-HoteluSalon spa D-HoteluSpa w hotelu DProjekt spa D-HoteluPrysznic spa D-HoteluD-Hotelowe jacuzzi na nogiPokój relaksacyjny D-HoteluD-Hotelowa saunaBasen D-HoteluBasen D-Hotel i wiatrakSzczegóły projektu basenu D-Hotel

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector