Cuevas Pedro Antonio   de Alarcón

Zatrzymaj się w słynnych jaskiniach Guadix w słynnej hiszpańskiej prowincji Granada. Podczas gdy większość jaskiń na świecie jest starożytna, robotnicy rolni wyrzeźbili je z miękkiego kamienia w ciągu ostatnich 200 lat. Dziś możesz zatrzymać się w jednej z tych luksusowo urządzonych grot. Utrzymują przyjemną temperaturę przez cały rok, a hałaśliwi klienci nie będą Cię budzić, ponieważ ściany są z litego kamienia.

Jest jaskinia przystosowana dla osób niepełnosprawnych i romantyczna jaskinia dla par z jacuzzi. W hotelu znajduje się również basen, pachnący ogród, a restauracja serwuje tradycyjne hiszpańskie tapas. Lokalne miasto Guadix zostało kiedyś podbite przez Juliusza Cezara i jest domem dla bizantyjskich kościołów i osmańskich meczetów, które odzwierciedlają zróżnicowaną historię regionu. Przez cały rok odbywa się wiele dramatycznych festiwali katolickich i winiarskich, w tym ciekawe „tańczące msze”. Więc zostań tutaj i poznaj Hiszpanię bogatą jak gęsty sos pomidorowy.

Antena hotelu w jaskini Cuevas Pedro Antonio de AlarcónHotel Cuevas Pedro Antonio de AlarcónFasada hotelu Cuevas Pedro Antonio de AlarcónBiała fasada Cuevas Pedro Antonio de AlarcónWejście do białego budynku Cuevas Pedro Antonio de AlarcónKuchnia Cuevas Pedro Antonio de AlarcónPokój Cuevas Pedro Antonio de AlarcónSypialnia Cuevas Pedro Antonio de Alarcón z jacuzziBasen Cuevas Pedro Antonio de AlarcónBasen Cuevas Pedro Antonio de Alarcón z górami

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector