Cuevas   Helena

Głęboko w pięknej andaluzyjskiej wsi, w wiosce Benamaurel, znajduje się dość nieoczekiwany hotel. Widok z lotu ptaka ujawnia drzwi, które wydają się wychodzić prosto z porośniętego roślinnością zbocza. Niemożliwe? Zupełnie nie! Cuevas Helena to dom wakacyjny prowadzony przez szkocką parę ze wszystkimi pokojami wykutymi w jaskiniach.

Jeśli wyobrażasz sobie życie w jaskiniach jako prymitywne, przygotuj się na szok. Jaskinie w Cuevas Helena są jasne i przestronne oraz wyposażone we wszystkie nowoczesne udogodnienia, których możesz potrzebować podczas wakacji. Znajdują się tu trzy pokoje dwuosobowe, w pełni wyposażona kuchnia oraz część jadalna z dużym stołem kuchennym idealnym na rodzinne spotkanie. Dzięki unikalnemu projektowi jaskinie pozostają chłodne latem, ale są przyjemne i przytulne zimą (zwłaszcza jeśli używasz palnika na drewno).

Mając odkryty basen i wannę z hydromasażem tuż za progiem, możesz pokusić się o pozostanie w odosobnionym domu w jaskini na zawsze, ale w okolicy jest wiele do zrobienia. Pobliska Benamaurel to piękna mała wioska z wieloma domami w jaskiniach, podobnymi do twoich, i wspaniałym targiem z lokalnymi rękodziełami. Miłośnicy przyrody mogą wybrać się do trzech parków narodowych wokół Cuevas Helena ze wspaniałymi możliwościami uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. I wreszcie, nie przegap surrealistycznego turkusowego jeziora Negratin!

Cuevas Helena Hotel Cave Zielony dachWnętrze Cuevas HelenaJadalnia Cuevas HelenaSalon Cuevas HelenaGłówna sypialnia Cuevas HelenaTaras Cuevas HelenaCuevas Helena Ogród Z RoweremOgród Cuevas HelenaCuevas Helena Jacuzzi Z Andaluzyjskim PanoramaCuevas Helena Dziewczyny w baseniePanorama basenu Cuevas HelenaWycieczka terenowaJezioro Negratin Z GóryJezioro Negratin

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector