Crosby Street   Hotel

Nowy Jork, Nowy Jork – nie ma drugiego takiego miejsca! Głowy większości ludzi natychmiast wypełniają się obrazami jasnych świateł Times Square lub zieleni Central Parku. Jednak w mieście, które nigdy nie śpi, jest o wiele więcej do odkrycia! Hotel Crosby Street położony jest w centrum miasta, przy uroczej brukowanej uliczce w eleganckiej dzielnicy SoHo w Nowym Jorku. Z luksusowymi sklepami i pysznymi restauracjami zaledwie kilka kroków stąd, hotel ten oferuje wgląd w luksusowy styl życia Nowego Jorku.

Crosby Street Hotel oferuje 86 pokoi i apartamentów; wszystkie są nowoczesne, świeże i przestronne, a okna w stylu magazynowym sięgające od podłogi do sufitu zapewniają jasną atmosferę. Jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, aby zdobyć pokój na jednym z najwyższych pięter, będziesz cieszyć się wspaniałymi widokami na dolny Manhattan. Jeśli masz ochotę na kawałek zieleni podczas pobytu w betonowej dżungli, rozważ rezerwację Apartamentu Meadow. Położony na drugim piętrze hotelu, będziesz miał swoją własną bujną amerykańską łąkę leśną. Ciesz się łazienką zaprojektowaną z granitu i dębu z dwiema umywalkami, głęboką wanną i kabiną prysznicową.

Chociaż w Wielkim Jabłku jest wiele do zrobienia, Crosby Street Hotel oferuje gościom również rozrywkę. Ciesz się stylową popołudniową herbatą, serwowaną przez cały dzień w The Crosby Bar lub na odkrytym tarasie w okresie letnim. Hotel oferuje również w pełni wyposażoną siłownię, obszerną bibliotekę DVD oraz najnowocześniejszą salę projekcyjną na 99 miejsc.

Zdjęcia autorstwa Simona Browna

Crosby Street HotelLobby hotelu Crosby StreetKolekcja sztuki hotelu Crosby StreetBar i salon CrosbyBar Crosby'egoSalon hotelu Crosby StreetApartament Crosby Street HotelLuksusowy apartament Crosby Street HotelPokój w hotelu Crosby StreetPokój hotelu Crosby Street z widokiem na Nowy JorkPokój hotelowy Crosby Street z miejscami siedzącymi przy okniePokój projektowy hotelu Crosby StreetTaras hotelu Crosby StreetCrosby Street Hotel taras i bar

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector