The Crane   Hotel

Blue Head, Spider i Long William nie są eufemizmami seksualnymi, ale w rzeczywistości są pseudonimami tego starego żurawia portowego, który zajmuje szczególne miejsce w sercach wielu ludzi. Najwyraźniej zespołowi „fanatyków historii” zajęło dwa lata przywrócenie go do dawnej świetności i otwarcie go jako hotelu.

Nie trzeba mieć 10 lat, żeby pomyśleć, że pobyt w dźwigu jest ekscytujący. Niesamowicie, twój pokój ma wszystkie nowoczesne udogodnienia i zapewnia komfortowy pobyt dla dwóch osób. Widoki są naprawdę wyjątkowe.

Maszynownia została odrestaurowana i zapewnia rzadki wgląd w działanie klasycznej inżynierii. Wiem, co myślisz; to wszystko jest bardzo ładne, ale nic z tego już nie działa, prawda? Jak bardzo się mylisz. Tak, możesz usiąść w kokpicie i obsługiwać cały dźwig – obracając go na boki. Czy słońce świeci ci w oczy? Po prostu udaj się na górę i obróć cały hotel pod nowym kątem. Czy zwykły luksusowy hotel może to zrobić?

Żuraw portowyŻuraw w nocyWonder Harbor ŻurawWidok na hotel ŻurawWnętrze hotelu ŻurawPokój w hotelu ŻurawŁazienka w hotelu CraneŻuraw Widok hotelu na morze

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector