Cottar’s   1920s Camp

Wakacje na safari zaczęły się na początku XX wieku. Był to czas, kiedy Afryka pobudzała wyobraźnię ludzi w Europie Zachodniej, a żądna przygód elita docierała na łąki i strumyki Kenii. Rodzina Cottarów oferuje wyprawy z przewodnikiem po Kenii od 1919 roku. Dziś oferuje możliwość poznania Afryki u zarania nowoczesności.

Możesz zatrzymać się w eleganckim namiocie z lat 20. XX wieku w Rezerwacie Narodowym Masai Mara. Ze względu na swoje historyczne powiązania z miejscową ludnością, rodzina Cottarów mogła rozmieścić swój obóz w odległej i pięknej części rezerwatu, gdzie poczujesz się jak w Afryce, zanim samochód i samolot skurczyły kontynent. Jeśli potrafisz oderwać się od bogatego otoczenia i osobistej masażystki, możesz spędzić dni w towarzystwie przewodników safari na poziomie srebrnym i złotym, obserwując słonie, lwy i małpy.

Obóz Cottara z lat 20. XX wiekuWnętrze głównego namiotu obozu Cottara z lat 20. XX wiekuObozowa jadalnia Cottara z lat 20. XX wiekuNamiot kempingowy firmy Cottar z lat 20. XX wiekuZabytkowa maszyna do pisaniaNamiot kempingowy w stylu vintage firmy Cottar z lat 20. XX wiekuZabytkowy namiotNamiot kempingowy firmy Cottar z lat 20. XX wiekuSafari CottaraElla Cottar w kąpieli z żyrafą w tle

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector