Controversy  

Ta kontrowersja jest wspaniałym szaleństwem dzięki uprzejmości holenderskiej pary, która uwielbia przekształcać przestarzały transport publiczny w luksusowe zakwaterowanie. Ich farma to muzeum pojazdów z odzysku; wszystko, od Cadillaca z 1958 roku po współczesny myśliwiec MIG. Możesz złapać MIG-a w humorystyczny sposób umieszczonego na starym walcu parowym.

Możesz wybrać nocleg w luksusowym wagonie kolejowym lub w jednej z czterech sal tramwajowych. Pociąg ma miejsce dla maksymalnie 4 osób, a tramwaje zostały podzielone na pokoje tematyczne na temat narodów Ameryki, Anglii, Francji i Włoch. Na farmie hodowane są zwierzęta, ale w przeciwieństwie do większości farm Osły mieszkają w starym autobusie, podczas gdy kot z farmy drzemie na Lamborghini z lat 80. Twoje pokoje mają własną małą kuchnię/jadalnię, ale możesz też zjeść w kuchni Controversy, gdzie jedzenie serwowane jest z furgonetki z lat 50. Z kabin autobusowych właściciele stworzyli również przestrzeń biurową, wypożyczalnie wideo z kapsuł „UFO”, a stołówki z amsterdamskich tramwajów miejskich.

Kontrowersje Tramwaj InnKontrowersyjny przystanek tramwajowyKontrowersyjny hotelTramwaj kontrowersyjnyWnętrze hotelu tramwajowegoKontrowersyjna łaźnia tramwajowaKontrowersyjny bar hotelowy

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector