Consolacion   Hotel

Ten hotel daje wybór: tradycyjne hiszpańskie barokowe lub japońskie kostki. Projektant zainspirował się do stworzenia wyjątkowych pokoi „Kube” po przeczytaniu filozoficznego dzieła zatytułowanego „Pochwała cieni” Tanizakiego, jednego z największych współczesnych pisarzy japońskich.

Jest to wyrafinowana przestrzeń z jedną przeszkloną ścianą i balkonem z widokiem na okoliczne gaje sosnowe i oliwne. Jeśli wolisz bogatą estetykę renesansu, możesz wybrać pokój „Ermita” z wyborem inspirowanych barokiem kolorów i tkanin. Zarówno restauracja, jak i hotel, jedzenie jest stylowe i czerpie wpływy z tradycyjnych hiszpańskich potraw i wykorzystuje najświeższe składniki.

Możesz wziąć udział w lekcjach gotowania i uczyć się od najlepszych: od warsztatów z truflami po lekcje tapas. Filozofią hotelu jest „przestrzeń, w której wszystko może się zdarzyć”, więc nie ma tradycyjnych zasad hotelowych i godzin serwowania. Jeśli chcesz zjeść na zewnątrz, możesz.

Hotel Consolacion w zielonej przyrodzieConsolacion Hotel i kościółMonroyoBudynek w stylu sześcianuBudynek Kube Hotel ConsolacionProjekt wnętrza hotelu ConsolacionPokój dzienny hotelu ConsolacionPokój dzienny hotelu Consolacion z kominkiemPokój relaksacyjny hotelu ConsolacionPokój w stylu vintage w hotelu ConsolacionKuchnia hotelu ConsolacionRestauracja hotelu ConsolacionRelaks w hotelu ConsolacionPokój hotelowy Consolacion z tarasemBasen hotelu ConsolacionBasen i modelka

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector