Conservatorium   Hotel

Zlokalizowane na Placu Muzeów w Amsterdamie Conservatorium nie jest zwykłym hotelem; to luksusowy pałac dla podróżników szukających pobytu w przepychu i luksusie. Pierwotnie zbudowany pod koniec XIX wieku i zaprojektowany przez holenderskiego architekta Daniela Knuttela, Conservatorium zostało otwarte pod koniec 2011 roku z ośmioma piętrami i 129 pokojami i apartamentami. Hotel bierze swoją nazwę od swojego dawnego życia jako konserwatorium muzycznego.

Stonowane odcienie i beżowe meble uzupełniają klasyczny wystrój; goście będą mieli duże prysznice ze strumieniem deszczowym i marmurowe wanny, a także bezpłatne drinki powitalne i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ponadto każdemu gościowi przydzielany jest osobisty gospodarz, który może udzielić wskazówek, jak poznać urocze miasto Amsterdam i wszystko, co ma do zaoferowania.

Będące domem Holandii „Najlepsze spa hotelowe 2015”, Conservatorium otrzymało również certyfikat Green Globe (dodatkowy plus dla osób dbających o środowisko). Podczas gdy ten luksusowy hotel znajduje się kilka kroków od wielu lokali gastronomicznych, goście znajdą również pyszne jedzenie w inspirowanej kuchnią azjatycką restauracji Taiko w Conservatorium, jak również w Conservatorium Brasserie and Lounge. Obsługa pokoju jest dostępna przez całą dobę.

Budynek hotelu KonserwatoriumSufit hotelu KonserwatoriumSalonik Hotelowy KonserwatoriumSofy Conservatorium Hotel LoungePiwiarniaPiwiarniaRestauracja TaikoRestauracja TaikoBar TunesBar TunesPokój gościnny typu DeluxePokój gościnny typu deluxe w hotelu ConservatoriumPokój na poddaszu hotelu ConservatoriumConservatorium Hotelowa łazienka na poddaszu z zaokrąglonym oknemMniejszy ApartamentMniejszy Apartament w Hotelu KonserwatoriumKonserwatorium Hotelowa łazienka z dużym oknemApartament w hotelu KonserwatoriumŁazienka w pokoju gościnnym DeluxeKocham Amsterdam SuiteKocham Amsterdam SuiteHolistyczne centrum odnowy biologicznej AkashaBasen Akasha Holistic Wellbeing Center

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector