Uma Punakha   by COMO

Wow. To z pewnością pierwsza rzecz, jaka wychodzi z ust podróżnika, który wkracza na teren posiadłości COMO Uma w Punakha. COMO Uma Punakha to niesamowite miejsce ze spektakularnymi widokami na bujną, jasnozieloną dolinę i pola ryżowe w najmniejszym stanie bez dostępu do morza w Azji.

COMO Uma Punakha jest przytulny i kameralny z zaledwie jedenastoma pokojami i położony jest w gęstej dziczy, zapewniając doskonały relaks. Naturalne światło wpada do wnętrz przez okna sięgające od podłogi do sufitu; pokoje są ozdobione dużymi łóżkami, piecami opalanymi drewnem i relaksującymi stonowanymi kolorami. Bhutańskie dzieła sztuki i ręcznie tkane dywany z Nepalu upiększają przestrzeń, dodając przypomnienie kultury, w którą wkroczyłeś.

Wybierz jedną z dwóch luksusowych willi, które zapewniają trochę więcej luksusu, odosobnienia i usług lokaja. COMO Uma Punakha to fantastyczna baza wypadowa dla poszukiwaczy przygód; piesze wycieczki, rafting i jazda na rowerze to wszystkie zajęcia dostępne w Uma. Pobliskie atrakcje, takie jak Punakha Dzong (kompleks świątynny) i Świątynia Boskiego Szaleńca, są również łatwo dostępne z Umy.

Spróbuj autentycznej kuchni w restauracji Bukhari po całym dniu zwiedzania! Stale zmieniające się menu oferuje dania takie jak gnocchi, cassoulet czy pyszne burgery z wołowiną Wagyu. Po nasyceniu zrelaksuj się w małym spa z bhutańską kąpielą z gorącymi kamieniami z widokiem na dolinę. Goście mogą skorzystać z szeregu masaży i terapii inspirowanych kuchnią azjatycką, w tym zabiegów dla par dla osób szukających bardziej intymnych doznań.

COMO Uma Punakha na wzgórzach w BhutanieBudynek COMO Uma PunakhaWejście COMO Uma PunakhaPrzestronny salon COMO Uma PunakhaRestauracja COMO Uma PunakhaCOMO Uma Punakha kobieta wychodząca z salonuPokój COMO Uma Punakha z dużymi oknamiSalon COMO Uma PunakhaSypialnia COMO Uma Punakha z widokiem na przyrodęŁazienka COMO Uma PunakhaCOMO Uma Punakha balkon z widokiem na góryCOMO Uma Punakha jadalnia na tarasieCOMO Uma Punakha taras w nocyCOMO Uma Punakha taras z panoramicznym widokiem na góryCOMO Uma Punakha joga na zewnątrzNatura BhutanuRzeka Mo Chu we mgle w Bhutanie

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector