Commune   by the Great Wall

Niegdyś okrzyknięta „nowym cudem architektonicznym Chin”, gmina przy Wielkim Murze składa się z 40 willi ze 175 apartamentami i 11 apartamentami prezydenckimi.

Każda willa ma unikalną strukturę i motyw. Od Ścianki Bambusowej, w której znajduje się sześć sypialni i herbaciarnia, po Domek Walizkowy i Domek Leśny (widziany z daleka Domek Leśny przypomina ptasie gniazdo na drzewie)

Arcydzieła architektury zostały zaprojektowane przez 12 architektów, aby goście mogli się nimi cieszyć.

Wspaniałą rzeczą dla podróżnych przebywających w Komunie jest to, że oferuje ona prywatną ścieżkę do nieodrestaurowanej części Wielkiego Muru Chińskiego.

Ta wędrówka w otoczeniu górskich widoków to doskonały sposób na poznanie okolicy i obcowanie z naturą.

Gmina przy Wielkim Murze wille na wzgórzach

Bambusowa ściana

Architekt: Kengo Kuma (Japonia)

Dom z bambusową ścianą

Dom z walizkami

Architekt: Gary Chang (Hongkong)

Dom z walizkami

Dom wspornikowy

Architekt: Antonio Ochoa (Chiny)

Dom wspornikowyKomuna przy Wielkim Murze nasłonecznionym wnętrzuGmina przy Wielkim Murze drewniana sala projektowa

Airport House, zaprojektowany przez architekta Chien Hsueh-Yi, ma cztery sypialnie, saunę i wannę z naturalnego kamienia.

Trzy salony rozciągają się w różnych kierunkach, podobnie jak korytarze wejścia na pokład w terminalu lotniczym. Do dyspozycji Gości jest również częściowo podziemny pokój prywatny.

Gmina przez wnętrze bambusowego domu Wielkiego MuruKomuna przy Wielkim Murze sypialniaKomuna przy Wielkim Murze balkonowymKomuna przez szklane okna Wielkiego MuruGmina przy Wielkim Murze bliźniacze drewniane wille z tarasami na dachu

Głodny po tej wędrówce? Restauracja Courtyard serwuje różnorodne regionalne dania kuchni chińskiej i obejmuje bar oraz trzy dyskretne prywatne pokoje, z których każdy dysponuje prywatną łazienką w ogrodzie.

Komuna przy tarasie Wielkiego Muru

Przy basenie znajduje się kawiarnia, a Goście mogą wypić drinka w barze Pink.

Gmina przy basenie Wielkiego MuruGmina przy basenie Great Wall

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector