Clink78   Hostel

Mieszczący się w budynku należącym do dziedzictwa angielskiego, musi to być jeden z najwspanialszych hosteli młodzieżowych w historii. Kiedyś był to sąd pokoju i przez ponad 200 lat odbywał wyroki dla londyńskich przestępców. Jestem pewien, że niektórzy z patriarchów Australii przeszli nawet przez ten budynek sądu.

W każdym razie dziś jest przekształcony w modne schronisko młodzieżowe, a stare cele więzienne są teraz pokojami do wynajęcia. Istnieją również pokoje wieloosobowe dla większych grup. Nazwany „Clink”, na cześć starego angielskiego slangu oznaczającego więzienie; dzisiaj, gdzie kiedyś kwitły ból i cierpienie, teraz jest miejscem ekscytacji i zabawy, ponieważ do 500 podróżników z całego świata gromadzi się w Clash Bar lub pozostaje w kontakcie za pośrednictwem rozbudowanego centrum internetowego. Clash Bar nosi nazwę słynnego zespołu punkowego, który został ukarany grzywną w sądzie za zastrzelenie trzech drogich gołębi pocztowych po tym, jak pomylił je z normalnymi, wynędzniałymi ptakami patrolującymi londyńskie parki.

Budynek hostelu Clink78 w nocyFasada hostelu Clink78Zameldowanie w hostelu Clink78Lobby hostelu Clink78Clink78 Hostel lobby dyskotekowy żyrandol w kształcie kuliClink78 Hostel ClashBarBar w hostelu Clink78Clink78 Hostel designerski bar z młodymi ludźmiGra w bilard Clink78 HostelWinny salon Clink78 HostelKino w hostelu Clink78Clink78 Hostel więzienny korytarzŁóżko piętrowe Clink78 HostelPokój w hostelu Clink78 z łóżkami piętrowymi

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector