Cley Windmill  

Średniowieczne miasto Cley na historycznym wschodnim wybrzeżu Anglii ma długą tradycję przyjmowania gości z całego świata. Kiedyś był to jeden z najbardziej ruchliwych portów w kraju. Cley Windmill został zbudowany w XVIII wieku i działał jako młyn do początku XX wieku, kiedy został przekształcony w dom wakacyjny. Podczas renowacji żagle zostały naprawione, a gigantyczne kamienie młyńskie zostały przeniesione na teren. W ciągu swojej 300-letniej historii młyn przetrwał zaniedbanie, pożar i powódź.

Wiatrak jest teraz hotelem, ale jest także niekomercyjnym przedsięwzięciem konserwatorskim mającym na celu utrzymanie zabytkowego budynku. Masz do wyboru domki z wyżywieniem lub z własnym wyżywieniem w miejscu dawnej stajni. Zatrzymując się w wiatraku, masz do dyspozycji pokój na parterze zbudowany w 1713 roku oraz wspaniałą sypialnię i śniadanie rano. Napoje przed kolacją serwowane są w salonie przy kominku, a restauracja cieszy się dużym uznaniem wszystkich odwiedzających.

Cley WiatrakCley Wiatraczek i mała rzekaHotel Cley WindmillSalon Cley WindmillRestauracja hotelowa Cley WindmillPokój hotelowy Cley WindmillPokój Cley Windmill z drewnianym sufitemSypialnia Cley WindmillPokój Cley WindmillHistoryczny wiatrak CleyWidok ze szczytu Cley WindmillWidok na wioskę Cley ze szczytu Cley WindmillCley'a

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector