Clear Sky   Resorts

Clear Sky Resorts znajduje się w Williams w Arizonie, 45 mil od wejścia na południową krawędź Parku Narodowego Wielkiego Kanionu.

Oferuje wyjątkowe zakwaterowanie w gigantycznych namiotach z bąbelkami zwanymi Sky Domes.

Malownicza kamienista droga prowadzi do wysoko położonego miejsca na pustyni, gdzie rozrzucone są bąbelkowe namioty Czystego Nieba. To wyjątkowy widok, jakiego można się spodziewać na skolonizowanej planecie.

Sylwetka rozległych pasm górskich dopełnia malowniczej scenerii.

Jak już się domyśliliście po pokojach Hello Kitty i Pac-Man, ośrodek jest przyjazny dzieciom. Na dużym placu zabaw na świeżym powietrzu znajduje się wyjątkowa poduszka do trampoliny.

Ośrodek dysponuje oświetlonym polem do gry we frisbee. Jeśli drapiesz się po głowie, myśląc, co to, u licha, jest? Nie jesteś sam. Jest to gra zwana disc golfem rozgrywana z podświetlonymi diodami LED frisbe, które rzuca się do wyznaczonych koszy (9 lub 18 dołków). Więc to jak golf, ale z podświetlanymi latającymi dyskami.

Ośrodek wskakuje na modę na glamping, rodzaj kempingu, na którym nie musisz wychodzić ze swojej strefy komfortu – chyba że chcesz, ponieważ pełne akcji przygody są tuż za rogiem.

Kurorty Czystego Nieba z lotu ptaka

Podobne kopuły można znaleźć w odległych miejscach w Finlandii, Szwajcarii, Kolumbii, Wielkiej Brytanii, Chile, a nawet w Polsce, ale w Stanach Zjednoczonych jest to nowa koncepcja.

Kopuły kurortów Czystego Nieba

Kopuły mogą pomieścić dwie, pięć lub nawet siedem osób.

Czyste Niebo Kurorty Kopuły Antena

Welcome Dome w ośrodku to miejsce, w którym można się zameldować i zrelaksować na dużych sofach lub jednym z kokonowych foteli obrotowych zwisających z wysokiego na 26 stóp sufitu.

Clear Sky Resorts Welcome Dome

Choć z zewnątrz kopuły wyglądają podobnie jak w innych krajach, Clear Sky Resorts ma się czym jeszcze pochwalić.

Clear Sky Resorts Sky Dome na zewnątrz

Każda kopuła ma unikalny motyw, od funkowego Pac-Mana po galaktyczny projekt.

Czyste niebo Resorts Pac-Man Dome

Kopuła z motywem Wielkiego Kanionu

Pokój tematyczny w ośrodku Clear Sky Resorts Grand Canyon

Co sprawia, że ​​kopuły są tak wygodne? Przede wszystkim jest łazienka. Więc w przeciwieństwie do tradycyjnego biwakowania, nie musisz szukać łazienki w środku nocy.

Czyste Niebo Kurorty Dome Łazienka

Do tego dochodzi ogrzewanie, klimatyzacja, a nawet przezroczysty świetlik w suficie. Możesz więc oglądać krystalicznie czyste nocne niebo w zaciszu swojego łóżka, jeśli nie ma chmur.

Czyste Niebo Resorts Sky Bed

Kopuła z motywem tajnego agenta

Kopuła Tajnego Agenta Clear Sky Resorts

Kopuła Hello Kittie (aka Pink).

Pokój Hello Kittie w ośrodku Clear Sky Resorts

Kosmiczna kopuła

Pokój kosmiczny Clear Sky ResortsKopuła Ośrodków Czystego Nieba W Nocy

Nazwa kurortu jest bardzo trafna, ponieważ w tej części kraju zanieczyszczenie światłem jest minimalne. W nocy zostaniesz nagrodzony magicznymi widokami naszego wszechświata.

Czyste Niebo Ośrodki Nocne Niebo Z Galaktykami

Wieczory w ośrodku są fajne. Jest miejsce na ognisko, na którym można przygotować s’mores (opieczone pianki marshmallow i warstwę czekolady umieszczoną pomiędzy dwoma kawałkami krakersa graham).

Ośrodki Czystego Nieba OgniskoPokaz sokoła w ośrodkach Czyste Niebo

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector