CityHub Amsterdam  

Japońskie hotele kapsułowe podbijają Europę! CityHub w Amsterdamie zasługuje na szczególną uwagę ze względu na swoją misję zaspokajania potrzeb podróży w erze cyfrowej. Każdy koncentrator (jak je tutaj nazywają) ma nie tylko doskonałe połączenie Wi-Fi, wbudowane głośniki i sterowane za pomocą aplikacji oświetlenie – możesz faktycznie zabrać swoje Wi-Fi w drogę dzięki mobilnemu routerowi dostarczonemu przez hotel ! Czysto, prawda?

Otrzymasz również swój osobisty przewodnik po mieście. Oczywiście w formie cyfrowej. Dzięki aplikacji na smartfony CityHub uzyskasz dostęp do wskazówek dotyczących zwiedzania, tras spacerowych i rekomendacji restauracji w czasie rzeczywistym i od prawdziwych mieszkańców.

Hotel mieści się w starym magazynie tuż obok jednego z najgorętszych kulturalnych miejsc w Amsterdamie – De Hallen. Ta lokalizacja jest nieco dalej od głównych miejsc turystycznych. Mimo to właściciele zapewniają, że oferuje bardziej autentyczne wrażenia z miasta, zanurzając Cię w okolicy, w której mieszkają, pracują i bawią się miejscowi.

Z rzędami białych, eleganckich kapsuł oświetlonych w różnych kolorach, akademiki wyglądają odpowiednio futurystycznie. Piasty są w rzeczywistości większe i wygodniejsze niż w typowym hotelu kapsułowym: każdy ma łóżko typu king-size i dodatkowe miejsce na półkę i lustro, na którym można w pełni stać. Natomiast wspólne przestrzenie są przytulne i zachęcające, z odsłoniętą cegłą i odrobiną stylu lat 70.

CityHub w pełni zasługuje na miano cyfrowego hotelu z barem samoobsługowym, w którym wyciągasz własne piwo i płacisz za nie opaską na rękę. Zameldowanie i wymeldowanie odbywa się również w terminalu samoobsługowym — szybko, łatwo i bez kontaktu z człowiekiem.

Wejście do budynku CityHub AmsterdamAutomatyczne stanowisko odprawy CityHub AmsterdamOpaski hotelowe CityHub AmsterdamSzafki hotelowe CityHub AmsterdamCityHub Amsterdam jadalnia i pokój wspólnyBar CityHub w AmsterdamieKapsuły hotelowe CityHub AmsterdamWejście do łazienki CityHub AmsterdamDrzwi kapsułowe CityHub AmsterdamWnętrze kapsuły CityHub AmsterdamNastrojowe światła w kapsułach CityHub AmsterdamAmsterdamski kanał

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector