CitizenM   Amsterdam

Po przybyciu do Citizen M pierwszą rzeczą, którą zauważysz, jest niezwykłe zameldowanie. Podobnie jak w przypadku odprawy online na loty, po prostu wprowadzasz swoje dane do terminala komputerowego, a następnie otrzymujesz klucz do pokoju. „M” oznacza „mobilny obywatel świata” – tak naprawdę powinno być „MCW”, ale nie kłóćmy się.

Hotel położony jest w dzielnicy mieszkalnej, a dojazd tramwajem do kulturalnej dzielnicy tego wspaniałego europejskiego miasta zajmuje 10 minut. Ale jest wiele do zobaczenia i zrobienia, kiedy tam dotrzesz. Twój wyjątkowo kompaktowy pokój zajmuje w większości duże łóżko z poduszkami na środku, dzięki czemu możesz spać w dowolnym kierunku. Sterujesz oświetleniem, telewizorem i muzyką w swoim pokoju za pomocą własnego „podkładki nastrojowej”, która jest zaawansowana technologicznie, ale także łatwa w użyciu.

Możesz skorzystać z lobby, które jest jednocześnie całodobową stołówką, salą telewizyjną, miejscem do pracy i biblioteką. Kiedy wychodzisz z pokoju, karta służy również jako przywieszka do bagażu, dzięki czemu możesz rozpoznać inne osoby „Obywatela M” na całym świecie. I, prawdopodobnie, stać się najlepszymi przyjaciółmi.

CitizenM AmsterdamOdprawa CitizenM AmsterdamSklep CitizenM AmsterdamKantyna CitizenM AmsterdamSalon CitizenM AmsterdamSalon CitizenM AmsterdamSalon CitizenM AmsterdamMiejsce pracy CitizenM Amsterdam z komputerami MacKorytarz CitizenM Amsterdam z czerwonym dywanemKompaktowy, luksusowy pokój CitizenM AmsterdamPokój kapsułowy CitizenM AmsterdamPokój hotelowy CitizenM Amsterdam

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector