Chhatra   Sagar

Położona w Indiach Chhatra Sagar to miejsce o bogatej historii. Zbiornik nazwany Chhatra Sagar na pamiątkę nieżyjącego już nobla, Thakura Chhatry Singha z Nimaj, to miejsce, z którego pochodzi nazwa tego luksusowego obozu.

Składający się z 11 luksusowych namiotów, które zawsze były ważne dla stylu życia Radżputów, Chhatra Sagar oddaje esencję miłości w romantycznej scenerii. Wszystkie namioty skierowane są na wschód, z widokiem na jezioro i dysponują prywatnymi tarasami z panoramicznym widokiem. Każdy namiot jest starannie ręcznie szyty, a elementy wewnętrzne nadrukowane w tradycyjne motywy kwiatowe. Namioty są przestronne i wyposażone w wygodne, wykonane lokalnie meble. Dwa namioty ustawione są na szczycie wzgórza, zapewniając całkowitą prywatność i zapierający dech w piersiach widok 360 stopni.

Posiłki to również wyjątkowa sprawa w Chhatra Sagar, niezależnie od tego, czy jesteś w namiocie jadalnym z widokiem na jezioro, czy przy ognisku pod milionami gwiazd. Posiłki obejmują tradycyjne przepisy stosowane od pokoleń i przygotowywane są w rodzinnej kuchni przy użyciu lokalnych, świeżych produktów.

Szukasz ciekawych zajęć podczas pobytu? Obóz organizuje wizyty w gospodarstwach i wioskach, a także prowadzi wycieczki z obserwacją ptaków!

Luksusowe namioty Chhatra Sagar nad jeziorem w RadżastanieNamiot Chhatra SagarWnętrze namiotu Chhatra Sagar z łóżkiem i balkonemWnętrze namiotu Chhatra SagarChhatra Sagar zachód słońca z namiotuTaras namiotowy Chhatra SagarWidok na jezioro z tarasu Chhatra SagarKrzesło tarasowe Chhatra Sagar z panoramą jezioraZachód słońca Chhatra SagarKominek tarasowy Chhatra Sagar w nocyObserwacja ptakówObserwacja ptaków Chhatra SagarZwiedzanie farmyWycieczka na farmę Chhatra SagarZachody słońca Chhatra Sagar

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector