Cheval Blanc   Courchevel

Cheval Blanc Courchevel to przyjazny dla narciarzy hotel i raj, który zapewnia wspaniałą lokalizację w Jardin Alpin, w pobliżu światowej klasy lokalizacji Courchevel 1850 — siedziby największej domeny narciarskiej na Ziemi. Oprócz tego, że jest idealnym hotelem, obiekt ten może się poszczycić niesamowitymi designerskimi wnętrzami i wspaniałymi meblami z drewna i brązu.

Styl hotelu inspirowany jest alpejskim klimatem, ale największy sekret tkwi w nim. Każdy pokój w hotelu jest inny, urządzony jako jedyny w swoim rodzaju, z meblami wykonanymi ze wszystkiego, od futra przez aksamit po skórę i kaszmir. Pokoje mają unikalne funkcje, takie jak pływające wanny symulujące stan nieważkości, sauny i prywatne jadalnie. W sumie jest 36 apartamentów, pokoi i apartamentów, a każdy z nich jest jednocześnie eleganckim zakwaterowaniem i wystawą sztuki. O nowoczesny luksus zadbają restauracje na miejscu, takie jak wielokrotnie nagradzana Le 1947 z wyraźnym widokiem szefa kuchni przy pracy, a także winiarnia, bar z cygarami i spa. Spa oferuje zabiegi kosmetyczne, ale jeszcze większe wrażenie zrobi wodospad i wystrój z kamienia, a także basen bez krawędzi i prysznic ze strumieniem deszczowym. Największym komplementem, jaki można zapłacić Cheval Blanc, jest to, że ze swoimi luksusami i zuchwałą kreatywnością w wyposażeniu, faktycznie odwraca twoją uwagę od niesamowitej jazdy na nartach w Courchevel!

hotelu Cheval Blanc CourchevelRestauracja Cheval Blanc CourchevelRestauracja designerska Cheval Blanc CourchevelDwupoziomowy apartament Cheval Blanc CourchevelSalon z dwupoziomowym apartamentem Cheval Blanc CourchevelDwupoziomowa sypialniaPomarańczowy apartamentSalon w pomarańczowym apartamencieŁazienka Cheval Blanc CourchevelPielęgnacja łazienkiPomieszczenie do screeninguPokój zabaw dla dzieciSpa Cheval Blanc CourchevelSpaBasen

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector