Chateaux   Dans les Arbres

Wszyscy marzyliśmy o ukrytych zamkach na drzewach, kiedy byliśmy biczownikami, i oto marzenie się spełniło: mini zamek na drzewie może być twój. Do wyboru jest kilka skomplikowanych projektów, z których każdy został starannie wykonany przez mistrza budowania domków na drzewie, Remiego.

Czerpali inspirację z baśniowych wież pobliskich zamków i kopiowali je na kładki i wewnętrzne dziedzińce.

Twój zamek w domku na drzewie ma jacuzzi na tarasie, gdzie możesz złapać delikatną francuską bryzę i spojrzeć na swoje feudalne ziemie. Zamiast fosy masz basen bez krawędzi. Goście mogą zamówić dalsze zabiegi pielęgnacyjne i oferowane są masaże.

Gorące posiłki mogą być dostarczane, a zimne kosze można zabrać na codzienne wędrówki po uroczych galijskich krajobrazach – jedzenie jest dostarczane za pomocą systemu lin i bloczków. Znajduje się w Dordogne, jest wiele do zobaczenia i zrobienia.

Podróżuj i spędzaj czas w starych zamkach, zwiedzaj słynne wioski z białego kamienia i oczywiście spróbuj słynnych win Bergerac.

Chateaux Dans les ArbresDrewniany zamek Chateaux Dans les ArbresDrewniany domek na drzewie zamkowyWnętrze Chateaux Dans les ArbresRestauracja Chateaux Dans les ArbresKuchnia Chateaux Dans les ArbresSypialnia Chateaux Dans les ArbresDrewniana sypialnia w domku na drzewieŁóżko Chateaux Dans les ArbresBasen bez krawędzi Chateaux Dans les ArbresBasenFrancuska wieśtarasSchody do domku na drzewieDrewniana huśtawka

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector