Chateau   St Philippe

Chateau St. Philippe to idealne miejsce, aby cieszyć się kwintesencją francuskiego stylu życia. Przeglądaj lokalne piekarnie, sklepy z serami i targi na świeżym powietrzu, które charakteryzują francuski styl życia. W okolicznych miastach i wioskach znajdują się doskonałe sklepy i restauracje. Podziwiaj spektakularne widoki na Alpy, górę Blanc i opalizujący blask zachodzącego słońca, delektując się aperitifami na tarasie. Dzieci bawią się na zewnątrz lub zwiedzają teren. Niekończąca się zabawa czeka na Ciebie przez cały rok.

Na 17 akrach prywatnego ogrodzonego terenu Chateau St. Philippe obfituje w naturalne piękno. Spaceruj po posiadłości i odkryj drzewa jabłoni, wiśni i bzu, krzewy jeżyn oraz wiele aromatycznych roślin i kwiatów. Ciesz się widokiem i szumem wody spływającej kaskadą z gór powyżej i poświęć trochę czasu, aby zobaczyć spektakularne Alpy Francuskie. Południowe i wschodnie tarasy zamku są idealnymi miejscami na posiłek lub aperitif z widokiem na całą malowniczą dolinę Isere z jej bujnymi winnicami. Każda pora roku przynosi swoje niepowtarzalne kolory: wiosna i lato, różne odcienie zieleni; jesień, żywe żółcie, złoto i czerwienie; zima, cichy koc bieli. Piękne, czyste niebo podkreśla imponujący Mont Blanc we francuskich Alpach na wschodzie i Chartreuse na zachodzie.

Świetnym dodatkiem do autentycznej atmosfery zamku są niedawno odnowione jaskinie. Na poziomie podstawowym znajduje się bar, część wypoczynkowa oraz dostęp do dolnego ogrodu zamku wraz z dwoma przestronnymi dodatkowymi poziomami. Tutaj możesz zorganizować uroczystą kolację, nieformalny lunch lub wieczór muzyki i tańca. Autentyczna prasa do wina nadal znajduje się w sercu niższego poziomu.

Chateau St Philippe w wiejskiej FrancjiStary odnowiony zamek św. FilipaFasada Chateau St PhilippeChateau St Philippe z odkrytym basenemChateau St Philippe w nocyChateau St Philippe i ogród w nocyZamek St PhilippeDwór Chateau St PhilippeWiniarnia Chateau St PhilippeSalon Chateau St PhilippeSalon Chateau St Philippe z obrazamiSalon Chateau St Philippe na pierwszym piętrze z kominkiemPiękne meble Chateau St PhilippeKuchnia Chateau St PhilippeJedzenie z kuchni pałacowejOkna zamkuPokój narożny Chateau St Philippe z oknamiSala filmowa Chateau St PhilippePokój gierRomantyczna sypialniaŁazienka Chateau St PhilippeSypialnia Chateau St PhilippeDuża sypialniaSypialnia na pierwszym piętrzeSypialnia królewska Chateau St PhilippeZabytkowa łazienka z wannąKolacja na tarasie z widokiem na góry.  Francuskie wino, ser, winogrona i bagietki.Widok z pokoju na góryBasen Chateau St Philippefrancuskie Alpy

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector