Château   d’Orfeuillette

Le Château D'orfeuillette - uroczy pałac sztuki współczesnej

Położony w Gevaudan – obszarze Francji o długiej historii sięgającej czasów rzymskich – Château d’Orfeuillette to tradycyjne zamki. Odnowiony w 2010 roku, znajdziesz nowoczesne i urocze wnętrza.

Jak któryś z mebli? No to możesz kupić. Tak, wszystko jest tutaj na sprzedaż, ale nie w desperackiej sprzedaży domu, a bardziej w wyrafinowany sposób, w jaki specjalnie zamówiliśmy to krzesło. Znakomici artyści dekorują Twój wyjątkowy pokój, a Twoje łóżko ma luksusowe satynowe prześcieradła. Dlaczego więc nie zrelaksować się w jacuzzi lub przed kinem domowym.

Spa jest znane jako „bubble stodoła” i znajdziesz tam ultra-luksusowe nowoczesne spa z krytym basenem z podgrzewaną wodą, salą fitness oraz spersonalizowanymi pakietami zdrowotnymi i kosmetycznymi. Restauracja jest wszystkim, czego można chcieć, od nowoczesnej francuskiej restauracji z ekologicznymi, lokalnymi produktami, typowymi daniami z okolicy i doskonałym winem vintage.

XIX-wieczna rezydencja zachwyca historycznym i współczesnym charakterem.

Château d’Orfeuillette

Pomiędzy jeziorami i płaskowyżami ten wspaniały pałac otoczony jest przyrodą. 12-hektarowy park porośnięty jest stuletnimi sekwojami.

Ogród Château d'OrfeuilletteHol Château d'Orfeuillette

Najnowocześniejszy stół bilardowy to ekskluzywne doświadczenie barowe.

Bilard Château d'OrfeuilletteSalon Château d'OrfeuilletteRestauracja Château d'OrfeuilletteWina z Château d'OrfeuilletteRóżowy pokój Château d'OrfeuilletteRóżowa łazienka Château d'OrfeuilletteOkrągłe łóżkoŁazienka Château d'OrfeuilletteSypialnia Château d'OrfeuilletteLustro Château d'OrfeuillettePokój projektowy Château d'Orfeuillette

Każdy pokój oferuje inny klimat i wyposażenie: od standardowego po apartament z jacuzzi.

Łazienka w stylu Château d'Orfeuillette

Wspaniały odkryty basen jest podgrzewany

Basen Château d'Orfeuillette

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector