Chateau   Avalon

Od nazwy Hotel Chateau Avalon przywołuje obraz eleganckiej posiadłości położonej w Alpach Szwajcarskich, ale ten wspaniały francuski zamek położony jest na 28 akrach zalesionych w Kansas City. Po przyjeździe nie sposób nie poczuć się pod wrażeniem dużej fontanny, szerokich schodów i kamiennej fasady. Ten butikowy hotel wyróżnia się wyjątkowym wystrojem i charakterystyczną francuską architekturą.

Hotel składa się z 61 pokoi gościnnych i 23 apartamentów koncepcyjnych o różnorodnej tematyce, dzięki którym każdy gość poczuje się inaczej. Możesz dostosować swój pobyt, wybierając spośród różnych motywów, takich jak piracka zatoka, bezludna wyspa, las deszczowy, egipski pałac, nowojorski penthouse, włoska willa, a nawet Camelot. Niezależnie od tego, czy wybierzesz jeden z klasycznych pokoi, pokoi typu adventure, czy dużych apartamentów, każdy pokój wyposażony jest w wykonane na zamówienie materace Beau-Rev, pościel z egipskiej bawełny, dwuosobową wannę z hydromasażem, telewizor z płaskim ekranem LED, szybkie łącze Wi-Fi i bezpłatne śniadanie.

Podczas pobytu w Chateau Avalon w Kansas City można rozkoszować się zmysłami w spa z różnymi opcjami masaży i zabiegów relaksacyjnych. Goście mogą również wypić wieczorny koktajl i deser w barze d’Nile, osobliwej winiarni o tematyce egipskiej.

Jeśli zdecydujesz się wyjść poza hotel, Chateau Avalon zapewnia bezpłatny transport hotelowy do Village West, gdzie znajdziesz wspaniałe sklepy, rozrywkę i restauracje. Jeśli wolisz zwiedzić niektóre z miejsc wokół hotelu w Kansas City, możesz wybrać się na krótki 10-minutowy spacer do toru Kansas Speedway lub sąsiedniego kasyna Hollywood. Możesz także wybrać się na krótką przejażdżkę do innych pobliskich atrakcji, w tym muzeów, galerii sztuki, obiektów sportowych, klubów komediowych i światowej klasy sklepów.

Fontanna zamku AvalonSchody Chateau Avalon MontePokój dżungli Chateau AvalonPokój rozbitka w Chateau AvalonLuksusowy pokój Chateau Avalon z jacuzziPokój w stylu cesarstwa rzymskiego Chateau AvalonPokój Chateau Avalon Dziki ZachódSalon Chateau Avalon TahitiSypialnia Chateau Avalon TahitiPara je śniadanie w pokoju TahitiMasaż kamieniami Chateau AvalonPatio Chateau Avalon

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector