Castle Cottage   Treehouse

Domek na drzewie jest częścią Castle Cottage B&B – gotyckiej rezydencji Strawberry Hill, otoczonej bujnymi lasami i delikatnymi ogrodami, położonej w wiejskim hrabstwie West Sussex w Anglii. Domek na drzewie jest w rzeczywistości zbudowany na dumnym kasztanie z grubymi gałęziami, które wiją się przez sypialnię, wędrując przez podłogę na niższy poziom.

Zakwaterowanie pięknie łączy się z leśnym otoczeniem, ponieważ znajduje się nad słodkimi brzegami małego stawu. Nie jest to rustykalne, ponieważ okna są podwójnie oszklone, a ściany wyłożone boazerią i dobrze izolowane. Na balkonie znajdują się huśtawki. Tam odkryjesz, że siedzenie na huśtawce latem to prawdopodobnie jeden z najbardziej niedocenianych sposobów na spędzenie popołudnia. Będziesz mieć łazienkę z prysznicem i pyszne bawełniane prześcieradła w swoim tematycznym łóżku, co zapewni wyjątkowe i zabawne wrażenia.

Dla zabawy możesz odwiedzić słynny tor wyścigów konnych w Goodwood, wybrać się na przejażdżkę „szampańskim balonem” lub odwiedzić wspaniałe lokalne posiadłości i muzea z epoki.

Chata zamkowa Domek na drzewieDomek zamkowy Domek na drzewie ze stawemCastle Cottage Domek na drzewie z zewnątrzCastle Cottage Sypialnia w domku na drzewieCastle Cottage Pokój w domku na drzewieCastle Cottage Łazienka w domku na drzewieBasen Castle Cottage Treehouse

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector